Japán rombolók

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46954 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Na meg az is fontos, hogy amíg megy a visszaszámlálás, felméred az ellenséges csapatot (hány radar, hydro) és az alapján választasz taktikát. Nyilván, ha sok a radar, hydro DD, akkor nem rohansz azonnal capelni, hanem kicsit távolabbról vársz, hátha feltűnnek valahol. Ha egyből berohansz a sűrűjébe, akkor az első 5 percben véged. Arra is figyelni kell, ha esetleg repülő van közted és a célzott hajó között, akkor nem ereszted el a torpedókat, mert spotolva lesznek távolról. Ugyan ez igaz arra is, ha téged spotol egy repülő.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46956 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Igen csak a Moskvanak pl 11.7km a radar távja és jól felszerelve 35 másodpercig aktív. Des Moin 9 valamennyi es majdnem egy percig aktív. Ha 9esre "butítod" akkor mind a kettő bedarál.
Ha ki tudják kerülni a torpedóidat, akkor az a te hibád, nem a hajóé :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46957 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Bedarál egy fenét. Mire rádfordulnak az ágyúk, nagyjából már hátat is forditottál nekik, s egy kicsit srégen távolodó rombolót 10 kmről NEM tudnak annyi idő alatt szétlőni. Én 2-3 ilyen radaros helyzetből is ki szoktam érni csatánként, tehát még több ilyen alkalomra is elég általában a hp...

Amugy a Yagumoval hogyan találod el őket, hisz elvileg ott is ugyanezek a gondok megvannak? ;) Hidd el, a Shima is ugyanugy működik, mint a Yagumo... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46973 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nem látom egy fikarcnyival se jobbnak a 12-es torpedó detektálást, hiába írja jobbnak.
Persze lehet, hogy most már szinte mindenki felrakja a vigilance-t, így találatot csak véletlenül-mázlival lehet elérni. 3x indítottam a tömegbe 15 torpedót csíkra, elé-mögé, jófelé mentek, de mindenki kikerülte. Statisztikai alapon is találnia kellett volna... a Yugumo-val min pár találatom minden játékban van, ezzel a szeméttel 0 vagy ha nagy szerencsém van, 1...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46975 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
De hát ugyanaz a sebessége, detektálása, s egy csomagban nem 4 hanem 5 torpi van, vagyis szélesebb a sáv, biztosabb a találat. Akkor meg hogy? :unsure:
Az biztos h a Yagumonak jóval gyorsabb a töltése, de csak 2 csomagot tud inditani egyszerre, jó, közbe 4et, de csak minden negyedik töltésnél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46983 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Amúgy nálam a Yuugumo kapitány, átraktam Kamikazeba, hogy gyorsan letudjam a heti küldi part1-ét, csak 1. csata fail volt, erősen Xd




2. azért nem volt rossz, csak ha Iro Duke 1k hp-n túlélte, ilt egy sziget miatt nem volt időm eleget lőni az ellen cv-jébe, így buktam a krakent :(



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.