Japán rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #46858 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
16km? 20km + gyorsító skill? IFHE?? Nemár.. 7 pontot pocsékolsz el.. Ha lövöldözni akarsz ott az Aka vagy Gearing, orosz ág..
A 20km a legrosszabb választás, még 16km-es változatban is. A legrosszabb az álcája a háromból, még a holdról is látszik.. Az F3-al volt a shima a legtökösebb csak a sok radar és szonár megölte azt a stílust..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46878 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Én a 12kmest használom rajta, de meg lehet próbálni arra rátenni a torpedógyorsitást, igy lesz 10 km ami még elég, s még gyorsabb torpedók. Majd egy köv ingyenes resetnél kipróbálom :silly:
Amugy milyen skillelosztást használtok a Shimán, esetleg a Yagumon? Nekem a reset óta csak az első 10 pont van elosztva, az álcáig, nem tudtam eldönteni még mire tegyek.. :dry:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46882 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Majd akkor veszem meg, ha le lesz akciózva, mert hogy top tier valami az nem szokott megfogni, pl wotban E-100, megvehettem volna első t10-esnek, azóta se tettem meg Xd

3. sorból mi van meg? ott ugye a +1 felszerelés nem rossz, egy hosszú meccsen azért ki tud fogyni. Azt hittem van képem a sajátomról lementve, de nincs O.o
2. sorból esetleg az, amivel gyorsabban újratöltesz elvesztett hp veszteség függvényétől függően? Habár ez is így csak 15 pont és marad 4.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46896 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Get200 írta: 16km? 20km + gyorsító skill? IFHE?? Nemár.. 7 pontot pocsékolsz el.. Ha lövöldözni akarsz ott az Aka vagy Gearing, orosz ág..
A 20km a legrosszabb választás, még 16km-es változatban is. A legrosszabb az álcája a háromból, még a holdról is látszik.. Az F3-al volt a shima a legtökösebb csak a sok radar és szonár megölte azt a stílust..


próbáltam én már a többit is, még szarabb eredménnyel.
amúgy szerintem nem a 20km-esnek a legrosszabb az álcája. F3-asnak szerintem rosszabb.
F3 az öngyilkos küldetés jelenleg.
gyorsító skill-el a 16-os megy olyan gyorsan, mint az alap 12-es.
a skill + 12-es is 9.6km, ami szintén nem rossz, de radaros cirkáknál már az se életbiztosítás.

IFHE még nincs rajta, de 1:1 DD harcban lehet épp az dönt, és én még nem találkoztam olyan rombolóval, amivel ne kellett volna az ágyúhoz nyúlni. van lövöldözős rombolóm nem is egy, de sajna megesik, hogy üres torpedótárral épp egy ellenséges Shimával randevúzol és azonos képességek esetén az nyer itt, akinek az IFHE fent van :)
(nem is mostanában rakom rá, de ha lesz újraosztás, megpróbálom, dublont/elite XP-t nem áldozok rá)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46897 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Nálam ez van Shimán 12km-es torpedóval. Bevált.

Amúgy a 20km-est tényleg rohadt messziről észreveszik (2,5 az 1,7 helyett), gyakorlatilag ezzel a sebességgel még az értelmesebb BB-k is kikerülik.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46898 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Majd akkor veszem meg, ha le lesz akciózva, mert hogy top tier valami az nem szokott megfogni, pl wotban E-100, megvehettem volna első t10-esnek, azóta se tettem meg Xd

3. sorból mi van meg? ott ugye a +1 felszerelés nem rossz, egy hosszú meccsen azért ki tud fogyni. Azt hittem van képem a sajátomról lementve, de nincs O.o
2. sorból esetleg az, amivel gyorsabban újratöltesz elvesztett hp veszteség függvényétől függően? Habár ez is így csak 15 pont és marad 4.

Dehogy, a kötelező 4 skill 1p.modulvédelem, 2p.last stand, 3p.torpedótöltés, 4p.álca. S nem tudom h még mit tegyek rá, superintendent, ifhe, a 2 pontos hps boost, extra hp, a 10 százalék tüzgyorsaság, stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.