Japán rombolók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45551 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Akatsuki elég halálos jószág.Én kimondottan anti rombolónak használom,Ennek már a lövegei is hatékonyak,gyorsan töltenek és pontosak.Sebessége is az upgrade túlhajtással több mint elég.
Tegnap este löveggel szedtem ki egy Gaedét és torpival egy Mutzukit,A Blyskawica éppen megúszta 500körüli hp-val...
Nekem a japó soron eddig ez a legjobban bejövős rombi.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: miami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45581 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mai meccs akizukival, de a rivalda fényt valaki más vitte el, akinek nem is szabadott volna ott lennie, elméletben





Mert mégis csak egy Kamikazeről van szó..... (fusouval szakaszban), wtf, hogy lett top1?! :blink:
Legalább ijn dd-vel jött, legalább azok camoja mükszik felsőbb tierekben is. Én balra mentem, ő jobb oldalt volt, nálunk nem volt szinte semmi (1 dd, 3 bb, ebből gneit kitorpedóztam, bayernt és bismarckot lövöldözgettem)

Nálam Akizuki inkább gyújtásra van + IFHE van fent, repcsi rajok ellen egyedül nemtom mennyire utdná megállítani (nem t6-osra gondolok, hanem t9-10-esekre)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45596 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Japán rombolók

Grievous írta: Mai meccs akizukival, de a rivalda fényt valaki más vitte el, akinek nem is szabadott volna ott lennie, elméletben





Mert mégis csak egy Kamikazeről van szó..... (fusouval szakaszban), wtf, hogy lett top1?! :blink:
Legalább ijn dd-vel jött, legalább azok camoja mükszik felsőbb tierekben is. Én balra mentem, ő jobb oldalt volt, nálunk nem volt szinte semmi (1 dd, 3 bb, ebből gneit kitorpedóztam, bayernt és bismarckot lövöldözgettem)

Nálam Akizuki inkább gyújtásra van + IFHE van fent, repcsi rajok ellen egyedül nemtom mennyire utdná megállítani (nem t6-osra gondolok, hanem t9-10-esekre)


Manual AA-val AFT-vel BFT-vel T8-as CV gépeit megreggelizi, 9-10-ben is tud meglepetést okozni. De elég ritkán látok 9-10 CV-t vele, még ha 10es meccs a cv ált akkor is 8-as, ott meg hullanak a repülői.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45815 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Most hogy megint ingyen resetelhetőek a skillek megint, érdemes átskilleznem Akizukit? Ha megyek vele, akkor inkább gunt használok, ha lehet (tegnap pl csak torpedózni tudtam, 80k sebzéssel haltam, ellennél Des Moin, csapat meg a map másik felén volt...)



érződik, hogy kevés a pontja :S
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45817 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
A 9-essel meg összejött egy double strike Xd





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46801 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Yeay



Megvenni nem tudom, hogy megvegyem-e, yuugumonál rosszabb ugye az álcája, habár 15 torpedó elég jó lehet, ne (alkalom függő, ugye)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.