Brit Rombolók

Több
5 éve 1 hónapja #58813 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta:

leopardusz írta: Cirkálóval kellett voln citeket csinalni...


HMS Fiji rulez! ;)

Én rombolós vagyok. Így csak a Danae-ig jutottam. (Csak akkor játszottam kis tierbe, amikor mind két romboló kapitányom csatába ragadt.)


A halvérű cirkálók meglehetősen dd-s játékstílust igényelnek. Füst , hydro, torpedók, papírpáncélzat. B)
Magyarán , ha látszol , kampec. Viszont jó kis zaklatógépezetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58816 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
CA: 203-as löveggel rendelkeznek min, CL meg max 155mm-ig, de a francia, brit cirkálók a legpapírabbak az összesből jelenleg (ide tartozik még a huanghe, perth is, mert eredetileg britek)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hete #58828 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Asszem kezdem érezni picit jutlandot, legalábbis se jervist, se lightningot nem kedveltem, t7-esnél van 700 méteres rész, hogy ne spotoljanak fel ,de a torpedók ne legyenek deaktíválva mire elérnék a célpontot, lightninggal is valami hasonló gondom volt, pedig neki jobb az álcája + 1km-rel több a torpedó hatótávja (habár 8km így is? meg 61 csomósak talán, valahogy ez nekem túl alssú, de még mindig jobb, mint az 55-ös amcsi verziók...)










Spotra mennyi xp járhat? Gondolom nem annyi, mint egy sima dmg, vagy kill esetén, ezeknek a fele kb? Vagy csak a 2 capem emelt ennyit és nem a +100k? Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hete #58831 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Spotra tudtommal lóbikini xp jár. Kidd , T10 119k spot valahol a mezőny másikfele.. lwgalább add-nél honorálhatnák és akkor nem mindenáron a sebzésre menne 80%-uk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58893 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Alakul a dolog :cheer: Főleg úgy hogy kb 50-55 csatám van rombolóval :whistle: Ennek az ágnak is csak azért álltam neki mert a tier 5 rombi meg lett küldetésből ;) Speciel ezzel a ladikkal azt hiszem a 10-dik csatám volt B)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hete #58984 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol Rombolók
Na végre, tegnapi (vagy azelötti) 2 bukó és mai 2 bukó után sikerült leszorzózni... Xd










eddig az ágon ez tetszett meg, vagyis ez a hajó, t6, t7, t8-as nem jött be, pedig lightning nem sokkal másabb....
nem tudom, hogy a torp reloadod rakjam-e fel, 120 sec a torpedó töltésidő, haj ól láttam a statoknál (meccsen nem figyeltem erre), gun reloaddal 3,1 sec-kel töltök, AR-rel még gyorsabban is, 3 heal se rossz
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.