ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #11498 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Biztosan megcsináltad, vagy csak lejárt a Küldetés ideje? Mintha ma járt volna le az idő, ha jól emlékszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #11499 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

nikiji írta: SZIAZTOK. azt szeretném kérdezni hogy megcsináltam az v osztályú küldetést, de nem kaptam meg a halyót. létezik?


Szia szerintem csak valamelyik részét csinálhattad meg a 3 részes küldinek (ha már az 1 milla damagénál jártál és megcsináltad akkor van probléma).
Ha tutti késze lett a 30 cirkáló süllyesztés 150 repcsi lelövése és az 1 millió damage akkor jelezd a játék készítői felé.
Egyébként febr 29. ig kell letolni a küldiket.


(Köszi Benign_Wolf33 nem tudtam, hogy van olyan kitétel amit lentebb jeleztél:)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11500 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Szerintem a Kongo-ra gondolt. Valaki már kérdezte ezt régebben, a kikötök közül a legelsőre kell váltani, ott mutatja tán a hajót (nem vagyok játékban, nem tudom a kikötő nevét- valami japános neve van :) ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #11501 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

nikiji írta: SZIAZTOK. azt szeretném kérdezni hogy megcsináltam az v osztályú küldetést, de nem kaptam meg a halyót. létezik?

A Yokosuka kikötőt válaszd a bal felső horgonyra kattintva, csak akkor jelenik meg.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11502 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

PzPuma írta:

Benign_Wolf33 írta: Egyébként ezt követően lesz még két hasonló gyorscsatahajó is küldetésben.

Tegnap nézegettem utána a ARP Myokonak és a wows wiki oldalon még 3 tier 5ös csatahajó van a Kongon kívül.
ARP Hiei, ARP Haruna, ARP Kirishima, elképzelhető hogy mindhárom hasonló küldetésben lesz megszerezhető mint a mostani ?
Bár ahogy néztem csak színben különböznek a Kongotól.


Még tavaly vagy videóban láttam vagy cikkben azt olvastam, hogy jönn még két gyorscsatahajó a mostani küldi után.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11536 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Ha hasonló szintűek lesznek, mint a mostani Kongous, akkor nem lesz túl nehéz, habár igazából ezek a hajók számomra gyűjtői daraboknak tűnnek, hisz japán kapitányt nem lehet képezni velük.


Myoko DD-s küldijét mivel csináljátok/csináltátok meg? Egy másik fórumon valaki felrakta, hogy megcsinálta, ő Nürnberggel csinálta meg. Van Königem, Omaham, gondoltam akkor lecserélném mindkettőt egyre fejlettebbre (vagy amelyikre futja 5millából). Eddig van 9 kill, hajók terén viszont ami számít nálam: Fuso, Nagato, Myoko, Hatsuharu, New Mexico. Egyik se kimondottan dd vadász :side: (myokonak lassú a tornya és újratöltése)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.