ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12123 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Én 1 v 2 hét alatt jutottam el 9-ről 30-ra. Hát, ha erősen próbálkozol, akkor talán meglesz időben az egész, ha van mivel gyújtani, Kongou miatt gondolom vna +t6-os sebzős hajód (ala bb, rombi, vagy jó ca)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12127 Írta: Dr.OGA
Dr.OGA válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Trucker39 írta: Nekem nem valószínű, hogy belefér az időbe. Ennyi idő alatt, ennyi rombolót sikerült kilőni.


Ha van T6-os rombolód próbálj azokkal játszani.
A Myoko küldetésből eddig 22 rombolóm van meg és ennek 90%-a rombolóval jött össze, pedig csak az arra legalkalmatlanabb romboló ággal, a japánnal mentem, és igazából nem is kimondottan utaztam rá a rombolóvadászatra...
Bezzeg amikor erre mennék mondjuk a Cleveland-del, akkor az istennek sem jön össze a rombolósüllyesztés :) na jó helyesbítek, 1 db volt már vele, meg 1 db a New Mexico-val is :lol:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Dr.OGA által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12131 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
A tanácsot köszönöm, de csak T5 rombolóm van, azt is csak kényszerűségből tartom. Játszani - érdemben - egyikkel sem tudok.

A cirkálókkal még talán menne is, de félelmetesen elszaporodtak a segédprogrammal felvértezett játékosok, így azzal sem túl hatékony a dolog. Mert mire kilőném a rombolót, vagy kilövi más, vagy engem szednek ki egyetlen sorozattal.

Biztosan tapasztalta már más is azt a feledhetetlen érzést, mikor erődet megfeszítve koncentrálsz, hogy kilődd az ellenség hajóját, közben meg észreveszed, hogy körülötted még hárman állnak, és egyik sem lő, még véletlenül sem. Arra várnak, hogy annyira lefogyasszam az ellenfél HP-ját, hogy egyetlen lövéssel ellophassák a kill-t.

Szerintem az ilyen típusú - süllyessz el ennyi, meg annyi hajót - nem tesz jót a játéknak. Valahogyan ezt másként kellene megoldani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12134 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Trucker39 ismerős az érzés. De tegnap nagy kínkeservesen teljesítettem ezt a küldetést. Azóta valami különös oknál fogva maguktól sétálnak bele a rombolók a gránátjaim útjába és sorozatba küldöm őket a tenger fenekére. Már itt is a segédprogramok? Tudom, nem ide tartozik, de már a wows-hoz is van xwm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12136 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
XWM még nincs, bár mintha valahol olvastam volna róla, hogy talán kellene. Magán véleményem szerint addig jó, amíg nincs a játékban.

Segédprogram alatt - hallgatólagosan - bizonyos célzásrásegítő programokat hívok, hívunk. Eléggé elterjedt a használata a játékban és eléggé tönkre is vágja a játékélményt. Sajnos a fejlesztőket hidegen hagyja a téma.

Számukra csak az a fontos, hogy fogyjon a premium hajó, a premium nap, meg a premium zászlócsomag.
Még az sem érdekli őket, hogy mindez a játékélmény rovására megy.

Most ne jöjjön nekem senki azzal, hogy a gyorsan megjelenő javítások legalább korlátozzák a dolgot. Már tegnap összefutottam olyannal, aki biztosan használta és nem is igazán titkolta a dolgot. Ebből következik, hogy már a javítás kiadásának napján van működő segédprogram.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12137 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nem arra gondolt, van olyan program, ami jelzi, hogy hova kell lőnöd, hogy eltaláld a hajót, citadella találatod legyen. Itt kétféle változatról olvastam, egyiket hangolni kell, másikat meg nem.

Én a dd killek nagyrészét cirkálóval lőttem, nincs mit tenni, ingyen hajóért, amire időt áldoz rá az ember, akkor azzal is kell menni, amivel nem szeret (nálam japán dd lett volna megfelelő, így fizikai képtelenséget volna, hogy azzal vadásszak)

Szerk: ok, lassan írok :side:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.