ARPEGGIO küldetések

Több
8 éve 3 hónapja #12089 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
A Myokonál - 300 hajót kell felgyújtani vagy 300 tűz kell?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #12091 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
1 hajot is felgyujthatsz 300-szor :)(300 gyujtás kell)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12105 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
2 nap alatt tartok 54 gyújtásnál, ha marad a tendencia, akkor lesz bőven idő a sebzésesre is :whistle: (ma 14-ről indultam). Csak a sebzésem bánja ezt, néha a HE nem sebez semmit találatkor, ilt nem mindig gyújt (cleve, nürn gyorsan lő, ott nem baj, myoko már más tészta)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12109 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Az igazat megvallva én a Myoko küldetés utolsó szakaszában tartok, még kb. 500K sebzés kell, de ezt a New Mexico-val gyorsan lepergetem. Az ARP Kongo küldetés szerintem hamar megcsinálható. Cirkáló bőven van, lelőhető gép dettó, sebzés pedig jön szépen. Engem a 30 romboló kilövése vitt a sírba. Az durva volt ... nem kicsit. Eleve kevés van, ha pedig feltűnik egy romboló, akkor mindeni mániákusan lövi. A 300 gyújtás nem gáz, mondjuk én a Pensacola és Nürnberg cirkálókkal csináltam végig. Néha Myoko. Ez a küldetés annyiban volt jó, hogy fejlődtem a két cirkálóval :woohoo:

Amin jót röhögtem, a 30 romboló kilövése után, most a Myoko küldi második és harmadik szakaszában, amikor rohadtul nem volt lényeg, hogy hány dd-t lövök ki, tucatszám jöttek elém és lőttem ki őket. Na ez a szívatás :silly: felső fokon :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12111 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Nekem nem valószínű, hogy belefér az időbe. Ennyi idő alatt, ennyi rombolót sikerült kilőni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12113 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Én gyújtásra a rangert használtam fighter nélkül. ezidő alatt (2-3 nap) meglett egy két karaken, belejöttem a manuális bombázésba, és kb 5-8 átlagos gyújtással (csúcs volt 12 is) szépen lepergett a maradék 200.

Egyébként az első meccsem Myokoval 14 gyújtás volt, egy hajóra belőle ment vagy 6, és néztem is... (rangerrel is volt már 5 egy hajón ami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.