Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 5 hónapja #9480 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Én a páromtól kaptam az Atago-t. :)
A mangás csirkék meg mindenhova kellenek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9481 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Steel Ocean

Trucker39 írta: Szerintem itt elég sokan családos emberek vagyunk. Nem biztos, hogy a párom örülne a javaslatodnak. ;)


Igen, jobb is ha ezt a javaslatot gyorsan el is felejti. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #9483 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
SO:
tegnap mentem 1, azaz 1 darab kört a két oktatórész után. Egyelőre nagyon szokatlan az irányítása. A célzási rendszere érdekesebb jelenleg mint a wows-é, de sebzés számomra ugyanúgy randomnak néz ki. Hangsúlyozom 1 kör után. Viszont tetszett hogy 20m-ről indított torpedók még nem élesednek, így megúsztam egy teljes oldalbakapást. Igaz, a csapattársaktól több sebzést kaptam mint az ellenféltől, de hát ez van.

Krisztián pedig bevallottan csak trollkodni jár fel.

Krisztian írta: Újratelepítem, 9-es Iowa miatt és bejárok trollkodni, erre jó, másra nem, komolytalan fos az egész, aki ellenkezőjét állítja az nem játszott vele. Wg power

Más kérdés hogy nem tetszik egy játék, nem foglalkozik vele az ember jó ideig.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9484 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Krisztián pedig bevallottan csak trollkodni jár fel.

Krisztian írta: Újratelepítem, 9-es Iowa miatt és bejárok trollkodni, erre jó, másra nem, komolytalan fos az egész, aki ellenkezőjét állítja az nem játszott vele. Wg power

Más kérdés hogy nem tetszik egy játék, nem foglalkozik vele az ember jó ideig.[/quote]

Lehet, hogy a 38 évemmel én gondolom rosszul (ha igen akkor édesanyám és édesapám rosszul nevelt ami kizárt) de ha egy embernek az okoz boldogságot, hogy tönkreteszi mások örömét (jelen esetben játékélményét) az szerintem egy beteg lelkű és szánalmas ember. Ha én csinálok valami hülyeséget a játékostársam kárára, akkor elnézést kérek (mégha közben a csetben nooboz akkor is) mert sajnálom, hogy miattam nem alakult ugy a játéka ahogy szerette volna és még fel is idegesitettem. Másnak meg ez okoz örömet. Nem értem ezeket az embereket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9492 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: Steel Ocean

Krisztian írta: Fasza lenne, ha keresnétek barátnőt.


Konkrétan azért játszok, mert már lassan 20 éve van asszony. Mégegy végképp nem hiányozna. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #9493 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Tegnapról még egy emlékem maradt a hajókról, A komplett japán.-amerikai-néemt ágon kívül szerepelt még a kínai és francia, igaz csak 1-1 prémium hajó képviselte magát, ha jól rémlik.
Mivel kínai játék lévén feltehetően lesz benne jó pár kínai hadihajó, még ha nem is jutott nekik annyira közismert szerep mint az amerikai-japán-angol-orosz-ausztrál-francia-olasz hajóknak. Kérdés hogy ha bekerül mennyire lesz egyensúlyban majd a többi nemzettel, vagy esetleg feléjük fog-e billenni a mérleg.
Külön tetszett, hogy pl az amerikai cirkálóknál egy szintél külön szedték a nehéz és könnyű cirkálókat, bár a történelem hűséget itt sem tartották meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.233 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.