Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #9432 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Szívesen.

Japán




Német ország




USA




A többi nemzetnél csak egy két premium hajó van még jelenleg. A briteknél várható elvileg hamarosan változás.

Kína

Ansan level VII DD


Francia ország

Surcouf Level VIII SS
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9434 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A játék módokról is essen pár szó.

Háromféle módon küldhetjük csatába a hajónkat. Pontosabban összesen négyféle módon, hiszen a Standard mode nem válaszható.

Tehát:

- Standard mode. Két csapat, két védendő pont (stronghold). Cél elpusztítani az ellenség összes hajóját, vagy elfoglalni az erősséget.

- Competition mode. Két csapat, nincs védendő pont. Cél, minél több ellenséges hajó elpusztítása minél kevesebb saját veszteség mellett. Egy meghatározott számú (például 24) hajó elpusztítása után a csapat nyer, vagy ha ennyi hajót vesztett, akkor viszont vesztes csata. Háromszor éledhet mindenki, de a célszám az nem változik.

- Flagship mode. Két csapat, egy elfoglalandó zóna (Flagship). Cél a zónát elfoglalni. Ha mind a két csapatból van a zónában hajó, akkor a foglalás szünetel. Ha elfogynak a csapat hajói, akkor vesztettek.

- Night Battle Mode. Az eddig felsorolt csaták mindegyike, csak épp éjszaka. Automatikusan kap minden hajó világító bombát a felszerelése mellé. Természetesen itt is meghatározott darabszám van. E mellett a világító bombák ismételt kilövésének CD-je van, vagyis nem lehet az éjszakát telepöttyözni csillagszórókkal. Ez utóbbi igen nehéz csata mód, csak jól képzett játékos kapcsolja be, mert igen nagy kihívást jelent.

A különböző csata módok ki és bekapcsolhatók a menüben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9436 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ez az éjszaki baromira izgalmas lehet. Még egy kérdés: Neked mennyi az FPS-ed a két játékban? És milyen beállításokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9442 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A WoWs-t ezekkel a beállításokkal használom.



Az FPS érték 30 és 60 között változik. Friss képet nem tudtam készíteni, mert elfelejtettem az éjszaka a frissítést letölteni.

A SO-t pedig ezekkel a beállításokkal használom.



Az FPS érték 20 és 40 között változik. Attól függően mennyi minden történik a közelemben.

A Pingekről nem érdemes szót ejteni, mert sajnos csak egy távoli szervert lehet összehasonlítani egy jól elérhető EU-s szerverrel. Ettől függetlenül érdekes, hogy egész tűrhetően játszható a játék.

Az SO esetében a jelentős teljesítmény romlás egy része az optimalizálatlanság számlájára írható, míg a többi a grafikai megjelenítés hibája lehet. Még nem találtam rá a megoldásra, hogyan lehetne kicsit nagyobb teljesítménnyel futtatni az SO-t. Remélem, lesz rá megoldás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9443 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Az egész jó. Megskubizom (nem tudom mikorra tölti le). Vagy 2 hete mondtam Szete bátyónak, hogy lejár a prémiumom és szüneteltetem egy kicsit ezt (wows). Kicsit belefáradtam a nem publikált nerfekbe és a csatahajók sebzésének a szétbarmolásába. Mert az szép és jó, hogy lövök 3-4-5 citadellát meccsenként, de ha az nem jön/nem adja be, akkor egy kalap szedret nem ér....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9445 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Egy próbát megér szerintem. Ha nem érné meg, nem fektettem volna bele ennyi munkát az elemzésébe. Továbbra is azt mondom, hogy egy egészen jól összerakott csatahajós játék, gyengére sikeredett grafikus motor választással. Ha ezt a hibát valami csoda folytán tudnák orvosolni, nagy durranás is lehetne ebből a játékból.

Az elején végig néztem a Staff menüpontot és eléggé megijesztett, hogy csak kínai nevek szerepeltek benne. Mostani tapasztalatommal viszont azt kell mondjam, becsületes iparos munkát végeztek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.