Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 5 hónapja #9464 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
"Majdnem" szép példa arra, hogyan számolódik el a spot damage a csata végén.

Azért csak majdnem, mert egy részt kitorpedóztak, másrészt rettenetesen birka csapatot sikerült kifognom. Nagyjából 2-3x ennyi spot damage is összejött volna, ha kicsit is jobban figyel a csapat. Így gyakorlatilag feleslegesen vittem a vásárra a bőrömet. Amúgy meg nagyon meg kell tanuljak torpedózni, mert szinte senkit nem találtam el, de a 36 db torpedó nagyon hamar elfogyott.



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9466 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Valaki kérdezte az RNG-t. Nos itt nem RNG van, hanem mocskos nehéz célozni. :) Amit hiányolok, az az automatikus céljelölő. Az sokat segítene, főleg kezdőként. Mondjuk a célkereszt szétugrálása nem tetszik. Szárazföldi tapasztalatom van egy kevés (hivatásos tüzér voltam) és ott pl egy páncéltörő ágyúval is simán lelehet követni egy célt.

Tényleg! Kérdezném a tapasztaltaktól, hogy mennyire nagy a szórása, ha nincs összeszűkülve a célkereszt? Szóval érdemes hamarabb is lőni? Az a baj, hogy nem vágom mikor esik szét az a fos. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9467 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Elg szep szoras van es be is tartja a program erdemes varni egy kicsit. A lenyeg ha egyenesen mesz akkor raall a celra rendesen de amint fordulsz elveszti ujra.

A hordozoknal szabadon allithato mibol mennyit viszel magadal. Vihetsz onmagaba csak scout gepeket de vihetsz csak torpedo vetot. Szinte vegtelen a variaciok szama. Voltam csataban ugy hogy a sracnak csak scout es fighter gepei voltak. Pedig a fighter gepek nem hoznak a konyhara semmit se xp-t se ezustott nem tudom hogy bug vagy direkt igy van csinalva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #9469 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
WoWs sem úgy kezdődött hogy az a mocsok rng, hanem hogy nem tudtuk a páncél, a lőszer, a röppálya, a citadella mit is csinál pontosan. Mára már inkább elhisszük hogy rng intéz midnent és nem azt hogy nem találunk el 5 km-ről egy cirkálót 6db 356mm-es ágyúval nagy totálban párhuzamosan haladva vele.
Vagy hogy szemmel láthatóan az AP lövedék becsapódik az ellenfél lövegtornya alatt a hajótörzsbe, vagyis a barbettát jó eséllyel eltalálta, és kiírja hogy 800dmg, ellenben HE oldalról a lövegtoronyba becsapódva egyből oneshot és/vagy detonation, pápá hajó, mindezt 10+ km-ről.

SO: lejött így szerintem vetek is rá egy gyógypillantást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #9471 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Egy dolog amiröl még nem irtatatok a kredit kezelés menyire lehet haladni a játékban , a fejlesztéseket simáen el lehet érni vagy ugy kell gyüjtögetni rá,elöfizetés nélkül menyire játszthato stb....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #9473 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Steel Ocean

vcsaba1968 írta: Egy dolog amiröl még nem irtatatok a kredit kezelés menyire lehet haladni a játékban , a fejlesztéseket simáen el lehet érni vagy ugy kell gyüjtögetni rá,elöfizetés nélkül menyire játszthato stb....


Lehet haladni szépen. Mint itt (wows) az elején. Szerencsére a tier1-et hamar át lehet ugrani, mert ott boldog-boldogtalan lövi a torpedókat. Most T3-nál járok (kb 13 meccs) a német BB-vel. Viszont bátran mondhatom, hogy még ennyi csata simán kell, hogy megszokjam a dolgokat.

Fentebb leírtam amit hiányolok és ami nem tetszik. Viszont az kimondottan jó, hogy összetett a játék. Magyarán: nem csak az van, hogy megyek lövök és imádkozom, hogy ne jöjjön egyszerre 2 cirkáló, vagy egy DD. Itt feszt jár az ujjam, mert lövök a fő löveggel, aztán a másodlagost használom. De amint ellövöm, már válthatok is, mert jönnek a repülők. Így izgalmas.

Amit megfigyeltem még. Itt szépen mennek előre a "kicsik" és nyomják a spotot nekem/nekünk csatahajóknak. Nem anyáznak, hogy kempelek, vagy mert nem támadok. Arra kell figyelnem, hogy ne aludjak be és amint lehet lőjem az ellent és segítsek a spotoló ladikoknak.

Én arra próbálok törekedni, hogy a lehető legtávolabbról kiszedjem az ellenfelet. Viszont a minimapot folyamatosan kell figyelni, mert amint lehet, kúszok előrébb, hogy minél jobb fedezetet tudjak adni.

Ja igen! Még egy dolog tetszik. Amint ellövöm a salvot, már tudom az eredményt. :) Szűk célkeresztnél oda emgya gránátok többsége, ahová céloztál. Hihetetlen mi?! :woohoo:

De ahogy Trucker is írta: a lényeget akkor tudom meg, amikor lenyomtam 30-40 csatát. A lényeg pedig az, hogy élvezem a játékot, vagy sem. Én is azt tudom tanácsolni, hogy ha valaki elkezdi, LEGALÁBB 20 csatát menjen és nem T1-ben! Aztán mondjon véleményt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.