Japán cirkálók

Több
7 éve 7 hónapja #26272 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Legkisebb lőtávval rendelkező hajó t8-ban, emlékeim szerint :)

Sajna ez gondot okozott nekem anno :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26283 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BigaC írta: Hát ez a Mogami...


A Mogamit már a múltkor is meg akartam védeni mert sokan szidjátok, szerintem ok nélkül.

Én kis kaliberű lövegekkel (5x3 cső), sok pontos kapitánnyal (rejtőzködés, tűzgyújtás) használtam, élmény volt vele a játék. Minden 2. salvoból gyújtott (kb 100.000 sebzés csatánként), DD-t általában 2-3 salvoból süllyesztett. Nagyon pontossan és gyorsan lő, ha menekülni kell kb. 9.5km a spot távolság (rejtözködés+festés), jobban bírta a pofonokat mint a többi ág T8-as cirkálója. (Ha oldalba kap egy csatahajó az bármelyik cirkálónak szívás) Mikor sikerül végigvinni, amit nem érzel túl megerőltetőnek a fent említett okok miatt, ott vár a szintén legjobb T9-es csoda cirkáló, Ibuki a neve. Az ág végén pedig a tiéd lesz a Yamato és Montana gyilkos, a hajók non plus ultrája, ami minden dühöngőbe írt esetedért kárpótol majd. Ő a ZZZAAAOOO .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, BigaC, Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26289 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Még nem szidom, csak ismerkedem, keveset mentem vele és még nincs rajta a lőtáv növelő sem.
Van toronyforgató skill + 15% modul, így elviselhető a kritikán aluli stock forgás, bár cserébe picit kevesebbet tudok lőni.
Nem olyan rossz tényleg, és én is inkább a 155mm-es konfigot fogom megtartani, a 203-asokkal tényleg Atago lesz belőle, olyan meg már van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26308 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
stock Mogami. talán menni fog, de elég gyakran csobbanok, mivel elég közelre kell mennem vele...
alig várom a 15.7-es lőtávot, egy fokkal jobb lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26325 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BigaC írta: Van toronyforgató skill + 15% modul, így elviselhető a kritikán aluli stock forgás, bár cserébe picit kevesebbet tudok lőni.


Így van, ezzel a kettővel leviszed 38,1 secre a 180-as körbeforgást, de a megoldás, hogy egy oldalra állsz be és szögelsz, nem kell forogni, mint a centrifuga a mosógépben... :whistle: a betöltést meg nem viszi fel annyira így is 11 mp-n belüli...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Ghostsaker által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26396 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Eredmény nem kiemelkedő,de azt hiszem ritka Ibukival a Dreadnought medál :silly:



A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.