Japán cirkálók

Több
7 éve 8 hónapja #25490 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én nem tudom a Zao mindenki nagyra tartja, én pedig nem igazán vagyok érte oda. Lehet én nem játszom vele jól de nem tartom valami sokra a Moszkva nekem lényegesen jobban megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25495 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Kzoli írta: Én nem tudom a Zao mindenki nagyra tartja, én pedig nem igazán vagyok érte oda. Lehet én nem játszom vele jól de nem tartom valami sokra a Moszkva nekem lényegesen jobban megy.

Ne érts félre,nem okoskodni akarok.De pár napja,hete én kérdeztem tőletek a Zao felszereltségét.Te és PzPuma kolléga segítettetek nekem.Akkor láttam hogy nálad hogy van felszerelve.Azt mondtad hogy nem változtatsz rajta,mert be vált.Kérdezem próbáltad már máshogy is?PL a full álcára törekedve?Én úgy csináltam ahogy PzPuma barátom tanácsolta(ezúton is köszönet neki érte).Szerintem te pont a legnagyobb erényét,az álcát rontod le.Ha az utolsó slotba az álca modult teszed,16-17-18km-ről porig égethetsz bárkit,anélkül hogy ő tudná hogy ki az akitől kapja az áldást.Gondolj bele úszol fel gyújtanak,el oltod,megint.Raádásul azt sem tudod hogy ki,milyen bosszantó lehet ez... :) Ráadásul éppen a láthatatlanságod,hatalmas védelmet biztosít.Itt egy szerencsétlen North Carolina tudna mesélni a láthatatlanságról.... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Imre777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25496 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Szerintem itt a lényeg Onedin amit leírtál, az Ibuki ugyan ez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25503 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem nem ilyen jellegű problémáim vannak vele lő hozza a Dmg stb egyszerűen nem áll kezemre vagy hogy írjam le ezt neked.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #25506 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Kzoli írta: Nekem nem ilyen jellegű problémáim vannak vele lő hozza a Dmg stb egyszerűen nem áll kezemre vagy hogy írjam le ezt neked.

Értem,persze.A Moszkváról meg nem tudok nyilatkozni,olyanom még nem volt.Meg persze lehet hogy jobb is.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26270 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát ez a Mogami...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.