Japán cirkálók

Több
7 éve 7 hónapja #26432 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ez az Aoba egy ritka nagy fos, nagyon nem megy vele a játék, az elődje sem volt semmi hajó, de ez szinte használhatatlan, és nem az a gondom vele, hogy oldalról belövik, hanem hogy szinte semmit sem sebez nálam, rendszeresen olyan sebzéseket produkál, hogy csak pislogok és tier II-ben sem lennék elégedett vele, előbb is 34 találatból 11k sebzés, ami azt jelenti, hogy kb 300 átlagsebzés jut egy találatra, mégis ez hogyan lehet? Lőttem már vele HE-t, AP-t, de az eredmény nem változott, egyszerűen nem sebez. A Furutakával sem voltam ász, de ott többet sebeztem, pedig itt elvileg egy jobb löveggel vagyok, de még ugyanaz sem megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26435 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
nekem tetszett az Aoba, de mivel a hajók állandóan változnak, lehet ma előszedném, ugyanolyan ideges lennék rá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26459 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
tényleg frankó ez a Mogami, a 15.7km-esel sokkal jobban érzem benne magam.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26461 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem nagyon tetszett az Aoba. Sőt, eddig az összes japán cirkáló, csak minddel meg kell barátkozni, mert vannak saját nyűgjeik.
Az Aoba fordulékonyságával én a csaták elején rombolóvadászatot tartottam, utána irány a csatahajók. Ha pedig betévedt elém egy cirkáló, akkor AP, és mentek a citadellák.
A Kuma óta minden japán cirkálónál az elején rombolókra megyek, míg ki nem alakulnak a csatahelyszínek.
Bár párszor nem jött össze, többnyire amikor kialakul ki kire lő akkor megyek bele a közepébe, amikor elkezdenek lőni, akkor meg sipirc. Persze nem egyszer kilőttek már (korábban fel nem spotolt BB, vagy valaki rákattant a hátsómra), de a csatánkénti 8-10 tűz meg szokott lenni.
Többnyire minden lőtávon belül levő BB-t 2-szer gyújtok, majd lövöm a következőt. Minél több HP égjen le róluk.
Persze nem jön be mindig, de voltam már Aoba-val nyertes Tier 8-as meccsen első. Korábban azt a képernyőmentést meg is osztottam itt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja metalrobi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26462 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát még nerf előtt milyen volt...mármint a Mogami. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26464 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az Aoba még most is jó, top 1 tier 8 as (tegnapi)csatában :

Tirpitz kikapott de nem úszta meg a torpedókat.
Mogami meg OP volt anno. :P
Távolságtartás, figyelni a válaszlövéseket és ( kihasználva a nagy előnyét a gyors kanyarodást, manőverezést) kitérni előlük és gyújtani.
Az hogy esetleg nem adja, RNG ez ellen pedig sokat nem lehet tenni...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.