Japán cirkálók

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26461 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem nagyon tetszett az Aoba. Sőt, eddig az összes japán cirkáló, csak minddel meg kell barátkozni, mert vannak saját nyűgjeik.
Az Aoba fordulékonyságával én a csaták elején rombolóvadászatot tartottam, utána irány a csatahajók. Ha pedig betévedt elém egy cirkáló, akkor AP, és mentek a citadellák.
A Kuma óta minden japán cirkálónál az elején rombolókra megyek, míg ki nem alakulnak a csatahelyszínek.
Bár párszor nem jött össze, többnyire amikor kialakul ki kire lő akkor megyek bele a közepébe, amikor elkezdenek lőni, akkor meg sipirc. Persze nem egyszer kilőttek már (korábban fel nem spotolt BB, vagy valaki rákattant a hátsómra), de a csatánkénti 8-10 tűz meg szokott lenni.
Többnyire minden lőtávon belül levő BB-t 2-szer gyújtok, majd lövöm a következőt. Minél több HP égjen le róluk.
Persze nem jön be mindig, de voltam már Aoba-val nyertes Tier 8-as meccsen első. Korábban azt a képernyőmentést meg is osztottam itt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja metalrobi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26462 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát még nerf előtt milyen volt...mármint a Mogami. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26464 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az Aoba még most is jó, top 1 tier 8 as (tegnapi)csatában :

Tirpitz kikapott de nem úszta meg a torpedókat.
Mogami meg OP volt anno. :P
Távolságtartás, figyelni a válaszlövéseket és ( kihasználva a nagy előnyét a gyors kanyarodást, manőverezést) kitérni előlük és gyújtani.
Az hogy esetleg nem adja, RNG ez ellen pedig sokat nem lehet tenni...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26466 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát akkor nekem nem megy vele a játék és nagyon súlyt az RNG az Aobával, a rombolók HE-t kapnak, cirkálóknál át szoktam tölteni AP-re, csatahajóknál meg inkább HE megy, de nem sebez, úgy ahogy elvárnám, sebaj, majd belejövök, vagy átvergődök rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26467 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
hát a Myoko sem lesz egy leányálom :)
nem rossz hajó egyáltalán, de időbe telik majd megszokni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26469 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az Aoba nekem is bejön,pedig nem indult jól vele a dolog:) Amikor megvettem én sem éreztem rá,el is adtam.Aztán 1-2 hónap múlva (látva a MYokos, Mogamis eredményeket) visszavettem.Akkor lett nagy kedvenc,még most is a kikötőben van:) Myoko,Mogami is nagyon jó szerintem,én már a lőtáv nerf után jutottam hozzájuk,nem tudom milyenek voltak előtte,nekem így is bejönnek.:)
FeketeHarren téged ismerve,szerintem neked nem kell 1-2 hónap,hogy ráérezz az Aobára :)

Mai nap egyik értékelhető köre (lett még egy Montanás, a többi nagy kaki :lol: off vége :) )






ui. Grievous ,bocs hogy nem köszöntem(egycsapatban votunk,te Fubuki,én Hipper) betöltés közben kivágott ez a ...és mire visszakeveredtem már meleg volt a pite:)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja sgt_dog által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, FeketeHarren

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.