Japán cirkálók

Több
7 éve 2 hónapja #34509 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Régebben nem igazán kedveltem ezt a hajó de mostanában már imádom, valószínűleg azért mert az Atago megtanított játszani a japán cirkálókkal.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34840 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ez itt kéremszépen nálam egy új rekord a Cirkáló osztályban letolta a Moszkvát a trónról. :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, Szete58, llw99, DragonZ, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36658 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Most értem el oda, hogy elkezdtem játszani a stock Ibuki-val. Általában az ember nehéz szívvel kezd egy alap hajóval játszani, de el kell, hogy mondjam, ez alól az Ibuki kivétel. :lol: Még így is pöpec kis hajó, a csapat hülyeségéről azonban nem tehet, de azért nem rossz eredmény egy stock hajócskától.... :evil: :love: Ui: első és második csata :P









Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36669 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
nekem nincs lelkierőm a japán cirkáló ágat tovább vinni, leragadtam a Mogaminál.
néha-néha bejön vele egy jó meccs, de semmi motivációm nincs vele játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36686 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
amióta nerfelték, az az a hajó, amin túl kell lenni/lépni, és az Ibuki, Zao már sokkal jobb
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36884 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Szépen lassan haladgatok a cél felé, és azt kell mondjam, ez olyan szeretem cirkáló :silly: Az Ibuki, az Ibuki :cheer: még a nagyobb hajó test kell+az apró, és lassan teljes lesz a hajócska.
Ez a csata nagyon döcögősen indult, A Shimakaze elején oldalba puszilt egy torpedóval, ráadásként irtotta rendesen a csapat hp mennyiségét, így mikor felszabadultam, és nem akart két-három hajó vadul elsüllyeszteni, rögvest a csávó után indultam. A cv-nek is leesett idővel és nagy nehezen, hogy ugyi ő tudja spotolni a lopakodó ninját, és a végén a cv spotnak köszönhetően totális dühtől/idegből sarkalva levadásztam a csávót. Szépen gyújt az Ibuki, jól mozog...Zao bakker, kellesz nekem :woohoo:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.