Amerikai cirkálók

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37357 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
wowreplays.com/Replay/33466

aki már látta a japán cv topicban, nem muszáj ujranéznie :)

itt inkább azt emelném ki, hogy kicsit telefonáltam az elején, meg nem igazán ott járt az agyam, ágyúval lehetett volna sokkal többet alkotni ha jobban cseréllem a HE/AP-t,
7. percnél a repülőket is későn vettem észre, nem hiba nélküli no.

ugyanakkor benne van minden, ami kell a sikeres amerikai cirkálóhoz, írsz a rombolónak az elején aki előtted megy, hogy kéne fust, Baltinál még nem voltam ilyen rámenős, a tizes hajónak talán van egy kis respektje, 80%-ban megkapom a füstöt a sziget mellé ahova kérem.
füstben várom a rombolót/ellenséges repülőket, mikor csitul a buli, akkor átlopakodni a másik szigethez, és szépen tolatgatva piszkálgatom az ellenfelet.

átlagos DM meccsen jóval kevesebb a repülő /sajnos/ és sokkal több a romboló, azért a radarnak igy is akadt dolga.

érdemes végignézni, 2,5 percnél van még egy légitámadás, bár az már nem rajtam, a konkurens DM-t próbálja...

nemtom Skar, a másik DM mennyire profi, de rossznak nem rossz,az nagyon szép,

mikor elkapom nyílt vízen befejezi a tüzelést 11km-ről, lelép, aztán egy kanyarral pár perc múlva visszatér hátulról.

valójában ez megy nehezen a cirkálókkal, meddig van az a határ, ameddig érdemes belemenni egy adok kapokba, és honnan kell újrahelyezkedni...

ui, ezt írja az MM-ről B)

Findings
The Enemy team has more Battleships
The Friendly team has more Destroyers
The Enemy team is more Skilled
The Friendly team is more Aggressive
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #37496 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Érdemes Cleveland kapitányának HE átütésnövelőt (inertia fuse for HE shells) adni? Visszaolvasgattam de nem találtam. Valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat?

Egy régebbi összehasonlítást találtam, nem tudom mennyire aktuális még:



Nagyon nem mindegy, hogy 183 vagy 118 HE intéz el egy Izumot... amivel mondjuk nem nagyon kellene találkoznia se (tier6 vs tier9). De az átütés elvileg 25-ről 33-ra nőtt, amihez kapóra jön az Izumo 32mm-es páncélja.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hete BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37558 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Valaki?

BAGETT írta: Érdemes Cleveland kapitányának HE átütésnövelőt (inertia fuse for HE shells) adni? Visszaolvasgattam de nem találtam. Valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat?

Egy régebbi összehasonlítást találtam, nem tudom mennyire aktuális még:




Nagyon nem mindegy, hogy 183 vagy 118 HE intéz el egy Izumot... amivel mondjuk nem nagyon kellene találkoznia se (tier6 vs tier9). De az átütés elvileg 25-ről 33-ra nőtt, amihez kapóra jön az Izumo 32mm-es páncélja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37559 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BAGETT írta: Érdemes Cleveland kapitányának HE átütésnövelőt (inertia fuse for HE shells) adni? Visszaolvasgattam de nem találtam. Valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat?


mit akarsz a kapitánnyal ? 152mm-n az AP nem nagy durranás, ha Cleve marad orokre, akkor izlés szerint. elhiszem, hogy hasznos az IFHS, ugyanakkor csökkenti a tuzet, az meg nem hasznos.

Chapira en feltettem, fene tudja volt-e kulonbseg, valami talan igen, de passz.

viszont ha felmegy a kapitány idővel tier7-10-be irányába, azaz 200mm-s ágyút kap, akkor ott sokat fogod az AP-t is használni, akkor meg kidobtál 4 skillpontot a semmibe.

papíron hasznos skill, de 4 pont nagyon sok... rengeteg hasznos dolog lenne annyiért, tényleg nemtok mást hozzáfűzni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37560 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
A kapitány nem megy sehova, ő pont erre a teknőre lett méretezve. Amúgy is megvan már a tier10 kapitányostul és vannak azon kívül is minden hajótípusra.
Nem olyan gyakori a 32mm-es páncél, de érezhető valami különbség vékonyabbnál? Sokszor akkor se sebez ha valami papírcsónakot találok el. Rombolón 3-4 találat és 400 sebzés például...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37576 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Szerintem ez az a képesség aminél bármi jobb. Ha átüti a páncélt akkor mi van? Egy gyújtás szerintem többet ér. Mondjuk a t6-os brit cirkálóval volt egyszer citadellám New Mexen, de az valami isteni szerencse lehetett :lol: Alapvetően szerintem a Cleve sok lövege, gyors töltése pont gyújtogatásra való, felesleges a páncélátütésre rámenni ami vagy bejön vagy nem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.