Amerikai cirkálók

Több
7 éve 1 hónapja #37002 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
wowreplays.com/Replay/33018

valahol szó volt nemrég a Baltimore-ról, no ez nem az, de túl messze sincs tőle...
meg tényleg semmi extra, radarral fogok rombolót, aztán a csatahajót pakolom sziget mögül. nem is kiugró xp szempontjából, valójában jobbakat szoktam menni, nem sebzésre,mert az nem lett rossz hanem játékélményre :) aki árgusan figyeli, van rajt technikai hiba is, de mákom volt, nem éltek vele :)
ugyanakkor látni rajt amit nagyon kell, sose gondold azt, hogy a csatahajó a veszélyes, csatahajónak hp a lényege, nem az ágyú...


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, BigaC, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37019 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
dmg-ben nem sok, de a rombolóknak rossz napja volt.
a gun upgrade-el egész jó már a DPM, az AP kicsit szarabb lett tőle, de azt úgyis csak közel használom.
Steven Seagal csücsül benne, a lőszerváltás kb 3 mp :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37030 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: dmg-ben nem sok, de a rombolóknak rossz napja volt.
a gun upgrade-el egész jó már a DPM, az AP kicsit szarabb lett tőle, de azt úgyis csak közel használom.
Steven Seagal csücsül benne, a lőszerváltás kb 3 mp :)


no látod, ez a lényeg.
3 romboló ? :) ezt nagyon nagyon értékeli a csapattól kezdve Win ratig minden, csak így tovább...
sebzés meg jon majd, mondjuk 10k hp lelövése egy rombolóról, egész más díjazásban részesul, mint ugyanez egy bármilyen csatahajóról...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37032 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Üdv!
Tervbe vettem a Baltimore, Des Moines páros begyűjtését is. Van már hozzá két kapitányom, akik akkorra 13 képességpontosakká válnak majd. Azt szeretném kérdezni, hogy a buff óta mennyit változtak és, hogy milyen képességek lennének jók hozzájuk? Illetve, hogy a Clevelandhez is jók lennének ugyanazok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37052 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Tervbe vettem a Baltimore, Des Moines páros begyűjtését is. Van már hozzá két kapitányom, akik akkorra 13 képességpontosakká válnak majd. Azt szeretném kérdezni, hogy a buff óta mennyit változtak és, hogy milyen képességek lennének jók hozzájuk? Illetve, hogy a Clevelandhez is jók lennének ugyanazok?


Cleve nagyon régen volt már, de az alapelv hasonló, csak radar nélkul :)

közelre nagyon durva sebzést tudnak leadni, + messzire nem lehet célozni veluk. a 12km már nagyon messze van veluk...

kiváló rombolóvadászok, ha meg tudják kozelíteni oket 10km-re, akkor radar, és megy minden fustos a levesbe.

+ légvédelem.
magas tierben sajna kevés a CV, de ha van, akkor kéjes vigyorral fogod fogadni őket :D

a buff növelte a Balti/NO DPM-jét, illetve lényegesen, valami 3km-rel csokkentette a Pensa álcáját...

a Baltit szerintem felesleges megtartani, egy kapitány bőven elég lesz a Balti/DM pároshoz.
a játékstílus hasonló a kettővel, írsz meccs elején a veled menő rombinak, hogy tudsz segíteni, de csak ha kodot csinall a bazisra. 90%-ban ott lesz az a kod, nagyon kellemesen javította a ranked a játékosok intelligenciáját, reméllem a hatás megmarad még egy darabig :)

4-s álca, + 3-4 légvédelem az 11 pont ugye.

Incoming fire alert, nemtom te használlod-e, de nem fogsz tudni nézelődni, ha közben 4,8 másodpercenként osztod az áldást :) ez utóbbihoz kell a töltésgyorsító felszerelés, azzal egyutt meg kellemes 36-38sec/180 fok kornyékén lesz a toronyforgásod, ideális rombolóvadászatra :) szóval expert marksmannal 30,4 sec/180 fok, ha megteheted ide pakold a Segalt is... azzal még kellemesebb.

5 pont maradt hátra, amit én használlok, az Adrenaline Rush, - aki 10km-s radar akar használni, az kapni fogja a pofonokat a legelső pillanattól, nem kell félni, hogy nem fogod kihasználni :)

illetve superintendent. ha kirart mellettem egy értelmes romboló/füst/, akkor megérem a végét, és hiányozni fog a +1 radar, de még sokkal jobban a +1 javíto...

a vigilance biztos jó képesség, még sosem probaltam ki, szerintem a javító tobbet ér, mert Shimak fognak lőni 15 torpedókkal, te meg álsz egyhelyben, cseszheted mikor veszed észre, nem igazán van jelentősége sajnos...

ami felmerülhet még alternatívaként, az a négyes radar, de igazából van jobb radarod direktben, néha hasznos lehetne, és akkor 1 pontból preventive maintance.

a Manual Fire control - felesleges, annyi CV nincs.ami van, az meg kerül téged orult nagy ívben :)
IFHS minden cirkálót AP-val fogsz lőni, meg a BB-t is. HE gyakorlatilag csak a rombolókra megy...


a Clevet ezek közül egyik se rontja el, oda is kell légvédelem, álca, expert marksman,

mivel fogyoeszkoze még csak a DefAA -van, ezek kozul a superintendentet nem tenném rá, de 16 pontig mehetsz vele nyugodtan ezekkel.

szerintem :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37081 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaidat!

Nagy segítséget jelent!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.