Amerikai cirkálók

Több
7 éve 3 hete #37577 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Justice írta: Szerintem ez az a képesség aminél bármi jobb. Ha átüti a páncélt akkor mi van? Egy gyújtás szerintem többet ér. Mondjuk a t6-os brit cirkálóval volt egyszer citadellám New Mexen, de az valami isteni szerencse lehetett :lol: Alapvetően szerintem a Cleve sok lövege, gyors töltése pont gyújtogatásra való, felesleges a páncélátütésre rámenni ami vagy bejön vagy nem.


ez más egy kicsit, mert elviekben minden HE lövésed többet sebez egy kicsit.

egyébként volt már, talán CV-n vagy ilyesmin többször is, hogy HE-vel lőtem citadellát, de sajna nemtom az mennyi sebzett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37594 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Kisebb tierben japán hordozóknál elég gyakori a citadella HE-vel, érzésre még gyakoribb mint AP-val. A fedélzeten 15mm páncél, az alatt citadella. Az AP még nem is aktiválódik tőle.
Amúgy a citadella sebzés a névleges sebzés 100%-a, magyarul az ami az adatlapon szerepel. Ez Cleveland esetében 3200 AP-val és 2200 HE-vel. A többi részen a találat kevesebbet sebez.
Itt lehet olvasni róla:
www.wows.hu/index.php/faq/item/123-a-seb...szer-pontos-mukodese

Ami még kérdés, hogy HE esetén számol-e a rendszer a páncélvastagság növekedésével nem merőleges becsapódás esetén (30°-ban a páncél kétszer olyan vastag, ezt legalább megtanultam a WOT-ban), vagy csak simán a névleges értékkel számol. Ha számít a becsapódási szög, akkor ez a skill a legfontosabb minden hajóra ami HE-vel lövöldöz.

u.i.: nem számít a szög. Szóval Cleveland esetében jó, de nagyobb kaliberű ágyúkon teljesen haszontalan, sőt a kevesebb gyújtogatás miatt káros (azaz inkább kevésbé kártékony :whistle: ).
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37885 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
rossz helyről jött a másik DM, kicsit megviccelt a cyclone, ugyanakkor azt hiszem remekül demonstálja mit tud a mostanában általános szigettenger közepén :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37927 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
A Baltimore teljesen kiépítve egész brutális tud lenni...








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja #38174 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egy kis "Phoenix újratöltve" (ezt az ágat kezdtem el, mikor először kipróbáltam a Wows-ot, de hamar eladtam, inkább csatahajózni kezdtem)
Gondoltam újra megveszem, és elkezdem őket.. Melós kis kör volt, de egész jól sikerült B)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 napja #38241 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egyik kedvenc videóm:

Ez egy amolyan "soha ne add fel" jellegű csata.
Kár hogy nem az enyém :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.310 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.