Prémium cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja #32379 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye, de én nem tartom nagy durranásnak ezt a Gráfot :dry: , túl nagy töltésidő, túl kevés az ágyúcső :S . A test az jó, meg a torpedók is kemények, de mégis csak az elsődleges tüzérség az ami az elsődleges... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32381 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

leopardusz írta: Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye, de én nem tartom nagy durranásnak ezt a Gráfot :dry: , túl nagy töltésidő, túl kevés az ágyúcső :S . A test az jó, meg a torpedók is kemények, de mégis csak az elsődleges tüzérség az ami az elsődleges... :whistle:


Egy lomha, pontatlan, semmire sem használható nagy rakás szemét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32398 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Imre777 írta:

leopardusz írta: Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye, de én nem tartom nagy durranásnak ezt a Gráfot :dry: , túl nagy töltésidő, túl kevés az ágyúcső :S . A test az jó, meg a torpedók is kemények, de mégis csak az elsődleges tüzérség az ami az elsődleges... :whistle:


Egy lomha, pontatlan, semmire sem használható nagy rakás szemét.


Valszeg azért adják ingyé! :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32401 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Láttam pár képet, rep -et ... nem olyan rossz ez ... B)
Ma este nekem is meglesz, kíváncsi vagyok rá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32402 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én két kört mentem vele, egyet pvp-ben, egyet pve-ben, mert gyorsabban leadhattam a task2 végső küldijét ott.
Hát, az első körben +40k sebzést löttem össze, sajna senki se ment az én oldalamra, aztán meg a 16km-es lőtáv tünt kevésnek :dry:
Botok ellen meg +80k, bot hiryuu adta magát XD

Hidyrot vagy AA boostot érdemesebb használni? CV-vel többször találkozhat itt az ember azért, mint +t8-ban. (Hipperen, Ibukin gondolkodok, hogy hydrot rakok rájuk, sokszor kell dd-re vadásznom, de yamatot is néha befogom arra, mert nincs más aki keresne :unsure: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32449 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
A wg átok komoly tényező, megpróbálhatsz vele küzdeni, körömszakadtáig miközben a fogaid csikorgatod, de a tény tény marad, nem győzhetsz ... egyetlen örömöm volt, hogy meg lett az 500K küldetés :), ráadásként buktával... bekaphatod wg team ... az rng-vel egyetemben... jah... még egy Kraken :)





Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.