Prémium cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #31089 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ja és még valami, a Graf Spee-vel Tier VIII-ig eddig bármelyik csatahajót meg mertem támadni, az ellenfél Tirpitz-ét is süllyesztettem már el vele, közvetlen közelről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31243 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én is megvettem a Spee-t. Régóta vártam már rá. Ügyesen kell vele forgolódni, ha kereszttűzbe kerülsz, vége. Az elején tartani kell a távolságot, jól el lehet vele zavarni a nyomuló cirkálókat és szonárral támogatva nálam nagyon hatékony romboló vadász is. Persze csak támogatással, egyedül gyorsan leégetnek a füstből. És igen, egy-egy elleni csatában nyugodtan szembe fordulok egy BB-vel is, pláne, ha annak nincs torpedója. Tényleg egy zsebcsatahajó. Illusztrálásképp a legutóbbi csatája:

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja LAC1902 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, James Onedin, Szete58, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31974 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Beruháztam rá én is,kampányból sajnos időhiány miatt nem fog összejönni.Egész kellemes vas :) Tényleg olyan hibrid ,se nem cirkáló,se nem csatahajó.egyedi stílus,egyedi játékélmény :)Lehet AP-zni mindent,Coloradoba is lőttem már 8k/salvo felett,cirkálók ellen halálos.:) Tier8ba még nem dobott vele a gép,kiváncsi leszek ott mire képes.(remélem lesz egy-két meglepetéscitadella NC-be :lol: )
Nem mellékesen egész jól keres tier6 létére:)





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, DragonZ, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32068 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Na most már voltam tier 8-ban is a Spee-vel :) nem egy életbiztosítás,de kis szerencsével lehet kárt okozni :silly:


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32094 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Speesektől kérdem:
Az extra-kamós/hajós küldisornál, ami GF-vel nyílik, annál kapunk kikötőhelyet vagy sem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32095 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem még hiányzik 4 pin a Leanderhez,de a jutalmak között nem említik a helyet.Csak jár hely is,milyen jutalom az,hogy vegyél helyet,vagy adj el hajót,hogy beférjen a kikötőbe? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.