Prémium cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32098 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Gneisenau67 írta: Ja és még valami, a Graf Spee-vel Tier VIII-ig eddig bármelyik csatahajót meg mertem támadni, az ellenfél Tirpitz-ét is süllyesztettem már el vele, közvetlen közelről.


Akkor eddig szerencséd volt. Ma nekem jött egy ilyen csodaprém hajó, izomból szemből 1v1-ben, mert azt képzelte hogy kemény. Én Fusoval voltam. Ő meg nem volt kemény... Egy sziget mentette meg a maradék 1600 hp-ját, akkor már menekült, torpedói 500 méterrel mellémlőve, vicc volt. Igazából addig volt némi esélye megütni, amíg hitetlenkedtem, hogy ez most tényleg szembetámad?

Ez az eset egyben el is gondolkodtatott, valószínűleg ha meg is lesz ez a "prémcsoda", instant adom is el, mert még a csatahajókat is szétcsapják ebben a játékban, nemhogy egy nulla páncélos cirkálót... Igaz én gyakorlatilag csak csatahajózom, el nem tudom képzelni, hogy emberek pénzt adnak papírhajókért, amik 1-2 citadellától mennek is haza. Ilyenek vannak a játékban ingyen is szép számmal...

A "Tirpitz legyőzése" meg nem olyan nagy szám, mivel elég nagy százalékban párszáz csatás gazdag kisgyerekek veszik meg, akiknek fogalmuk sincs mit kell csinálni vele... Valamelyik nap is belefutottunk egy useless Schanhorst-ba, a végén megnéztük a profilját, MINDEN létező prémium hajó megvolt neki 1049 csata mellett, alapból hetes cirkáló volt a legnagyobb hajója, fos stat (pl sebzés/pontosság vicc kategória...) mellé. Ilyeneket nem nehéz legyőzni, szerintem azt se tudják, hogy a Tirpitzen is van torpedó...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Dewri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32101 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én megvettem,pedig nem pár száz csatás 6 éves hülyegyerek vagyok:) :P És nem bántam meg:) Nem minden csata Tirpitzek ellen zajlik...Kapitányi skillel 41800 hp +hp visszatöltés..tier6-ban...cirkálónak...bitang jó ágyúkkal...nézd meg amiket ide raktam képeket,meg az örömködőbe...tudom tudom szerencse :) :P (persze az is kellett hozzá :) )
de nem olyan szar ez a papírcsónak:) aki hülye az a halálcsillaggal is elsőnek hullik el.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja sgt_dog által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32115 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Minden hajo jo, ha jo a kapitany is. ;) Kicsit at kell gondolni, raerezni, a csatat, terkepet, sajat es ellenseges hajokat elemezni. Ha az ember tud koncentralni es nem idegbol jatszik (pl. 10 vereseg utan), akkor mindig jobb eredmeny sul ki, egyreszt szemelyesen masreszt lehet, hogy meg a csatat is el tudjuk donteni. Ebbol a szempontbol, szerintem a rombolok viszik a primet endgame-ben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32245 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ledgeri itt a válasz a kérdésedre:) jár kikötőhely a hajók mellé:)


8 szabad helyem volt,annyi is maradt:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32256 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32303 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Katori kraken feat double strike
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.