Prémium cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32747 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

vcsaba1968 írta: Jol hangzik ez a "zsebcsatahajo" kifejezés,de ha megnézitek a hajot láthato hogy egy cirkálorol van szo amire két nagy ágyutornyot szereltek.Tehát ezek cirkálok és ugy is kell velük játszani és szerintem a cirkálok közé sorolta be a játék is öket.


Csabi, ne terjessz tévképzeteket, kérlek! Aki ezzel a hajóval cirkálót játszik, csúnyán megégeti magát, és úgy jár velük, mint azok, akik itt Pfuj!-olják ezt a hajót. Nem, ezek a hajók nem cirkálók, és nemhogy úgy kell: nem is szabad úgy játszani velük, mint a cirkálókkal! Akármennyire is a cirkáló osztályba sorolta be a játék, játszani úgy érdemes vele, mint ha egy t5 csatahajóval sorolt volna be t6-t7-es meccsbe. A páncélzata [strike]kb. ugyanannyi[/strike] kevesebb ugyan, az ágyúi viszont egy (ill. hat) álom! :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32749 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Szete58 írta: Akármennyire is a cirkáló osztályba sorolta be a játék, játszani úgy érdemes vele, mint ha egy t5 csatahajóval sorolt volna be t6-t7-es meccsbe. A páncélzata kb. ugyanannyi, az ágyúi viszont egy (ill. hat) álom! :)


Mondjuk ez inkább tévképzet... Hol van ennek olyan páncélja mint bármelyik tier5 csatahajónak???? Azoknak 19-305 mm között mozog nemzettől függően a borítás, itt meg? 19-100 mm között: a citadellán 40-100 mm a MAXIMUM, máshol ennyi sincs!! Ezt az nem lövi át, aki épp nem őt lövi...

Csatahajóval lazán meg lehet fordulni össztűz alatt is, aztán menekülés közben osztani tovább a pofonokat. Ezt ahogy felderítik, vége van, csatahajótól a citadella szinte biztos, de a cirkálók is leirtják, mert nem 20 sec a töltésük, hanem 6-7, tehát 3 salvot beszed, mire lőni tud... Az életereje szintén semmi, a visszatöltés is csak jelzésértékű... Csatahajóval akár le lehet hozni a meccset a végjátékban még túlerő ellen is, Graf Speevel nemigen...

Szóval csatahajókhoz még viccből se hasonlítsuk szerintem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32751 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Dewri írta: Szóval csatahajókhoz még viccből se hasonlítsuk szerintem...


OK. Szerinted. :whistle: :)

Ha nem akarod hasonlítani, ne hasonlítsd... ha el akarod adni: add el! Nincs hajó, nincs probléma.

A zsebcsatahajó kategóriát amúgy az angolok épp erre az osztályra alkották meg. Náluk reklamálj! :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32754 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Csatahajóval lazán fordulgatsz ? ügyes vagy. ;)
Felderítik ? citedella ? cirkálók ? nem jól használod a hajót. ;)
Nem is csatahajó de nem is cirkáló a Graf Spee...
Mindkét ág tulajdonságait viseli és ennek megfelelően is kell játszani
Pár perce mentem a Two Brothers térképen egy csatát a Spee-vel.
2 Graf(egyikkel én) ill egy japán cirka ment a A bázisra míg minden más hajó a B-re (1dd, csatahajók, cirkák) persze szembe jött az ellenfél java (cc 8 hajó) na most én sikeresen folyamatosan harcolva (10-15km lőtáv között) eljutottam a B bázis végéig(utolérve a többieket mert nem tudták befoglalni az ellen bázisát, bukta is lett), azaz félig megkerültem a térképet ezzel a hajóval pedig rám voltak izgulva rendesen az ellenféltől.... mégis hogy sikerült ? :)
Ki kell ismerni a hajót és ennek megfelelően játszani vele.
Az pedig hogy nem csatadöntő, a csatahajó sem ha van egy ügyes romboló. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32758 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Abban egyetértünk hogy nem étünk egyet :evil: .
Fentartom ez a hajó közelebb van a cirkálókhoz mint a csatathajókhoz.
Az alkalmazandó harcmodorhoz meg nincs mit modanom a 4-6 csatámmal-még keressük az összhangot.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32759 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Közelebb de mégsem az, szóval... :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.