Prémium cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja #32463 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

GaiusHun írta: A wg átok komoly tényező, megpróbálhatsz vele küzdeni, körömszakadtáig miközben a fogaid csikorgatod, de a tény tény marad, nem győzhetsz ... egyetlen örömöm volt, hogy meg lett az 500K küldetés :), ráadásként buktával... bekaphatod wg team ... az rng-vel egyetemben... jah... még egy Kraken :)







Atok? Ez nem kifejezes. :woohoo: Egyik nap 7/7 masik nap 0/6. Es ez valtakozik. Teljesen veletlenszeruen... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32479 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Flaged írta:

Imre777 írta:

leopardusz írta: Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye, de én nem tartom nagy durranásnak ezt a Gráfot :dry: , túl nagy töltésidő, túl kevés az ágyúcső :S . A test az jó, meg a torpedók is kemények, de mégis csak az elsődleges tüzérség az ami az elsődleges... :whistle:


Egy lomha, pontatlan, semmire sem használható nagy rakás szemét.


Valszeg azért adják ingyé! :cheer:


Nem tudom biztosra, nem mentem vele sokat de csak a fordulása ami idegesítő (nekem) a többi számomra rendben van. Főleg hogy ingyen van + ami egyéb jön mellé. Szóval szerintem jó küldisor és az idő eldönti mennyire jó hajó (bár szerintem mint minden hajó van akinél kezes bárány van akinél agyhalál).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32489 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Eper írta:

Flaged írta:

Imre777 írta:

leopardusz írta: Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye, de én nem tartom nagy durranásnak ezt a Gráfot :dry: , túl nagy töltésidő, túl kevés az ágyúcső :S . A test az jó, meg a torpedók is kemények, de mégis csak az elsődleges tüzérség az ami az elsődleges... :whistle:


Egy lomha, pontatlan, semmire sem használható nagy rakás szemét.


Valszeg azért adják ingyé! :cheer:


Nem tudom biztosra, nem mentem vele sokat de csak a fordulása ami idegesítő (nekem) a többi számomra rendben van. Főleg hogy ingyen van + ami egyéb jön mellé. Szóval szerintem jó küldisor és az idő eldönti mennyire jó hajó (bár szerintem mint minden hajó van akinél kezes bárány van akinél agyhalál).

szerintem meg nagyon jó,szinte minden csatába van graff al sülyesztésem,citadellákat is osztja,de torpival az igazi,,,jó kis ladik,csak ki kell ismerni és nemsajnálni a kreditet fejlesztésre,,megéri,,én reggel óta több mint 3 millát kerestem vele plusz egy teljes konvoj küldi részt is megcsináltam
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32532 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Laci milyen fejlesztésre gondolsz?A prémhajókon nem tudsz már fejleszteni semmi.Tudtommal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32538 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
talán az upgrade-ekre gondol, amit a fogyóeszközök képernyőn tudsz megvenni, szóráscsökkentő stb.
azt a prémekre is meg kell venni. (ami kész van hasonlóan a tier x hajókhoz, az a kutatás-modulok)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32584 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Egy ritka jo csata a Takaoval







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.