Prémium cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45399 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BAGETT írta: Az a helyzet, hogy kaptam egy Perth-öt. Konténerben, lapra szerelve. Csak azért nem az örömködőbe írtam, mert még nem tudom mi lesz belőle ha összerakom. Például mi lesz ha felrakom rá a "Smoke Generator Modification 1"-et? Két percig folyamatosan okádja a füstöt ami 9,5 másodperc után eltűnik vagy mi? Játszott mostanában valaki ezzel az izével? Vagy van egyáltalán valakinek? Nem rémlik hogy valaha is láttam volna játékban.


Van egy nagyon jó cirkálód, és a füst nem fog eltűnni, ha csak bele nem megy a füstödbe egy nehézcirkáló vagy csatahajó. A Perth egy dög, füst, és felderítő repülő... szerinted? Ap és HE lőszer...mondjam még?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45401 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

GaiusHun írta:

BAGETT írta: Az a helyzet, hogy kaptam egy Perth-öt. Konténerben, lapra szerelve. Csak azért nem az örömködőbe írtam, mert még nem tudom mi lesz belőle ha összerakom. Például mi lesz ha felrakom rá a "Smoke Generator Modification 1"-et? Két percig folyamatosan okádja a füstöt ami 9,5 másodperc után eltűnik vagy mi? Játszott mostanában valaki ezzel az izével? Vagy van egyáltalán valakinek? Nem rémlik hogy valaha is láttam volna játékban.


Van egy nagyon jó cirkálód, és a füst nem fog eltűnni, ha csak bele nem megy a füstödbe egy nehézcirkáló vagy csatahajó. A Perth egy dög, füst, és felderítő repülő... szerinted? Ap és HE lőszer...mondjam még?


Így van. Jó kis ladik. Talán egy gyengített Belfast. A füstje elég érdekes (amíg nyomod folyamatosan okádja magából, nagy területet lefed), ha menekülsz azért jó, ha támadsz vagy piszkálódsz azért. Saját tierjében szerintem jó. Keveset mentem vele, de mindig T7-8 ba rakott, ezért egy időre felhagytam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45402 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BAGETT írta: Az a helyzet, hogy kaptam egy Perth-öt. Konténerben, lapra szerelve. Csak azért nem az örömködőbe írtam, mert még nem tudom mi lesz belőle ha összerakom. Például mi lesz ha felrakom rá a "Smoke Generator Modification 1"-et? Két percig folyamatosan okádja a füstöt ami 9,5 másodperc után eltűnik vagy mi? Játszott mostanában valaki ezzel az izével? Vagy van egyáltalán valakinek? Nem rémlik hogy valaha is láttam volna játékban.


Örülj neki! Ha van smoke modulod, akkor 2 percig folyamatosan tudsz füstölni, úgy, hogy közben 1/4-el mész előre. A spotter repülője is azt hiszem 3 percig képes a levegőben lenni, ami a legtöbb a játékban. Ráteszed az IFHE-t meg a Superintendentet, és szétkapsz mindenkit. Csak figyelj arra, hogy mindig legyen valaki körülőtted, mert különben levadásznak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45417 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Köszi mindenkinek. Mellesleg (ha majd lesz értelmes netem) "Incoming Fire Altert"-et, "Smoke Screen Expert"-et, "Superintendent"-et meg "Concealment Expert"-et kap a kapitány a mostani 10 pontjából, később ha lesz még akkor "Priority Target", IFHE, "Jack of all Trades" és "Adrenaline Rush" jön hozzá kb ebben a sorrendben. "Demolition Expert" nem ártana, de ahhoz le kellene mondanom 1-2 másikról. És bizony kap egy "Spotting Aircraft Modification 1"-et amitöl a spotter majdnem 4 percig fent marad, a "Smoke Generator Modification 1"-et a kétperces füstokádásért, talán az egy darab "Hydroacoustic Search 1-em is rá kerül, meg "Stearing Gears Modification 1". Ha még így se lesz jó akkor menthetetlen... vagy én vagyok noob.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45422 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BAGETT írta:

Én a helyedben így skillezném. Persze a te döntésed. Prioritás is rajtad múlik.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45424 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nem találkoztam még hajóval aminek ennyire kellett volna az a +1 skill pont... ez viszont Incoming Fire Altert nélkül elég gyorsan ki fog purcanni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.