Prémium cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja #43664 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Rallyefan81 írta: HSF Graf Spee: Igen , a HSF-es leányzó perverz (sic!) Japán gyerek hanggal jön mellé , 6 skill pontal.... :woohoo:


Szerk.:
Kétféle kamuflázst is kap, egy rajzfilmest, meg egy elvileg történelmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44598 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Üdv, De Grasse-val hogy érdemes játszani? Most kaptam ládából, franciák terén sehogy se állok, így egy szűz 10 pontos kapitányom van (mintha rémlene, hogy lenne másik is küldiből, mindegy), hogy érdemes skillezni az emberünket, ilt flamu felszerelés tippjeit érdemes követni? (skillezését néztem, én valamiért AA-ra raknék először, de camora kéne majd első 10-esnál, csak 2. sorból én mást választanék, de sose haszáltam az ta skillt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44600 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Grievous írta: Üdv, De Grasse-val hogy érdemes játszani? Most kaptam ládából, franciák terén sehogy se állok, így egy szűz 10 pontos kapitányom van (mintha rémlene, hogy lenne másik is küldiből, mindegy), hogy érdemes skillezni az emberünket, ilt flamu felszerelés tippjeit érdemes követni? (skillezését néztem, én valamiért AA-ra raknék először, de camora kéne majd első 10-esnál, csak 2. sorból én mást választanék, de sose haszáltam az ta skillt)


kapsz egy papír, nem túl gyors, messzire kis kaliberrel pufogtató jószágot, légvédelme nincs lényegében, a Clevenek majd dupla akkora, fejlesztheted, de túl nagy durranás nem lesz belőle.

álca mindenekelőtt, gyors toronyforgás van minden egyéb francián, az nem kell rá, sima cirkálóra amit rak az ember, nekem incoming fire van, adrenaline rush, ilyesmik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44602 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Roger that.

Flamu annyit csinált hogy AA modult rakott fel rá, nem gondoltam tovább etekintettben.
Páncél annyira nem zavar, csak legyen lőtávom, Clevelanddel pl az a gond, hogy nem tud messzire lőni, míg budy és nürnberg igen pl, én először majd szerintem a dupla repcsit rakom fel 1. sorból, sose árthat, 2-ból akkor az adrenaline-t

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44645 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Első kör, t7, elején kidobott a rendszer, majd 16-ra értem vissza (visszaszámlálás), meccs közben mellém jött a cv, nézem miért nem szedem a gépeit, utána látom ,hogy saipan van Xd







2. meccs, t8, de nem sok volt, Nelson nehezen halt, de sokadik gyújtás (2 hp töltés) után megvolt, befoglaltunk mert ellen a mi bázisunknál volt, csapattárs meg nem volt lent nálunk a végére.




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44650 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Jó kis hajó lenne ez a Belfast, Ha nem origamiból készült volna, de tényleg rosszabb mint egy Suzuki, még ha szembe fordulok a csatahajónak akkor is általában egy citadella befigyel. Sziget mögül vagy füstbe burkolózva egész fun hajó(utóbbi csak akkor ha van aki spotoljon) Ami nem tetszik még benne, hogy lassú a lövedéke illetve lassan fordulnak az ütegei. Így egy ca val szemben pvp-ben nem sok esélye. De ezt jóvá írja az, hogy kiváló vele molesztálni a dd-ket, külön tetszik, mikor üldözöm őket és leállnak miközben füstöt dobnak, mintha ez megmentené őket :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.