Prémium cirkálók

Több
6 éve 6 hónapja #45426 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sztem mivel álló helyzetben használod, vagy lassú haladással, felesleges az incoming rá, ha jön, igy is ugy is véged :P Szal nyugodtan teheted egyébre a pontot :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45435 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

BAGETT írta: Nem találkoztam még hajóval aminek ennyire kellett volna az a +1 skill pont... ez viszont Incoming Fire Altert nélkül elég gyorsan ki fog purcanni.

Amióta van priority target, azóta érvényét vesztette az Incoming Fire Alert. Látod a közelgő lövedékek ígyis-úgyis, így sem érhet különösebb meglepetés, szóval én hasznosabb skillnek tekintem. Persze ki mihez szokott hozzá. Másik dolog az, hogy nem mindig működik az IFA, hacsak azóta nem javítottak rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45438 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

VoiceOfTheVoiceless írta: Amióta van priority target, azóta érvényét vesztette az Incoming Fire Alert. Látod a közelgő lövedékek ígyis-úgyis, így sem érhet különösebb meglepetés, szóval én hasznosabb skillnek tekintem. Persze ki mihez szokott hozzá. Másik dolog az, hogy nem mindig működik az IFA, hacsak azóta nem javítottak rajta.


Hát szerintem egyik egyáltalán nem váltja ki a másikat. A Priority Target csak azt mutatja, hányan céloztak meg, az IFÁ-nál pedig már úton van a szeretetcsomag. Persze az lenne az ideális, ha mindkettőt fel lehetne rakni. Amikor csatahajóval citadellázok vagy "csicskítok" 20-26km-ről, akkor mindig hozzáteszem, na ennek se vót IFÁ-ja.. :) Ha közelebbről riaszt be, lehet, hogy nem tudom már kifordulózni, de legalább mondjuk nem oldalba kapom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45440 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az IFA pedig azt nem mutatja, hogy hányan lőnek rád. Prioritynél tudod, hogy hányan céloznak és azt is, hogy mikor lőnek (mert ugye látod). Priorityvel sokkal több infót kapsz a környezetedről is. Tegyük fel: mész capelni cirkálóval csata elején, mert úgy látod, hogy az ellenség nagyágyúi a másik oldal felé vándorolnak. Spotolnak és megjelenik a számláló rajta ötös számmal. Mit veszel le ebből? Sokan vannak körülötted és ideje megbújni a szigetek mögött.
IFAval mi történik? Helyzet ugyan az kivéve, ha felspotolnak nem tudsz semmit. Megjelenik az incoming felirat és gőzöd sincs, hogy nyomulhatsz-e előre vagy sem.

IFA azoknak a játékosoknak jó, akik ülnek a pálya szélen.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45443 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Storm írta: Az IFA pedig azt nem mutatja, hogy hányan lőnek rád. Prioritynél tudod, hogy hányan céloznak és azt is, hogy mikor lőnek (mert ugye látod). Priorityvel sokkal több infót kapsz a környezetedről is. Tegyük fel: mész capelni cirkálóval csata elején, mert úgy látod, hogy az ellenség nagyágyúi a másik oldal felé vándorolnak. Spotolnak és megjelenik a számláló rajta ötös számmal. Mit veszel le ebből? Sokan vannak körülötted és ideje megbújni a szigetek mögött.
IFAval mi történik? Helyzet ugyan az kivéve, ha felspotolnak nem tudsz semmit. Megjelenik az incoming felirat és gőzöd sincs, hogy nyomulhatsz-e előre vagy sem.

IFA azoknak a játékosoknak jó, akik ülnek a pálya szélen.


Ifa annak való, aki mobilan harcol, aki ki tud térni a lövések elől, itt a Perthről volt szó, az meg ül a füstben.
aki ül a füstben, annak a priority szerintem sokat nem ér, mert abban a pillanatban ahogyan elmúlik a füst mindenki rácéloz, de ha rádcéloz, akkor mindegy hányan teszik, egy is agyonver AP-val pillanatok alatt.

IFA japánoknak kell, meg franciáknak, najó, valójában én a másik iskola vagyok, aki már kipróbálta a priorityt de konkrétan semmire nem tudta használni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45444 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Storm írta: Az IFA pedig azt nem mutatja, hogy hányan lőnek rád. Prioritynél tudod, hogy hányan céloznak és azt is, hogy mikor lőnek (mert ugye látod). Priorityvel sokkal több infót kapsz a környezetedről is. Tegyük fel: mész capelni cirkálóval csata elején, mert úgy látod, hogy az ellenség nagyágyúi a másik oldal felé vándorolnak. Spotolnak és megjelenik a számláló rajta ötös számmal. Mit veszel le ebből? Sokan vannak körülötted és ideje megbújni a szigetek mögött.
IFAval mi történik? Helyzet ugyan az kivéve, ha felspotolnak nem tudsz semmit. Megjelenik az incoming felirat és gőzöd sincs, hogy nyomulhatsz-e előre vagy sem.

IFA azoknak a játékosoknak jó, akik ülnek a pálya szélen.


Elég szélsőséges vélemény, de tiszteletben tartom :)
Egy szóval sem mondtam, hogy az IFA mutatja hányan lőnek rád.
Az Incoming felirat pontosan arra való, hogy kezdjél fordulni, mert a csomag már útban van, de cirkálóval elégséges távról még el tudod kerülni a találatot.
Ha te minden torkolattüzet figyelni tudsz, amikor 4-5-en céloznak rád, az mindenképp tiszteletreméltó.
Nem ülök a pálya szélén, de köszönöm, jól fel tudom így is használni az IFA skillt.
Én úgy látom, a PT inkább közép-közelharcra jó, az IFA pedig közép-nagytávra. Ezért is tenném fel mindkettőt, ha tehetném :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.