Német cirkálók

Több
7 éve 6 hónapja #27433 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
elvileg igen, de ma semmit sem adott be. 9km-re lévő oldalát mutató Cleveland 1000-1500-as találat.
valahogy mostanában nem adja a citadellákat sem. tűzgyújtásra meg szar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27457 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
megvan, de előbb egy kis Scharnhorst-al történő átképzés.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27471 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Első csata: hát nem vagyok tőle elájulva, pedig free XP-ből megvettem hozzá az ágyú upgrade-et és a 18km-es lőtáv modul is rajta van (ez még 20km-re növelhető). Persze még kell párat vele mennem, ki kell még fullozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27503 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Roonra melyik 4-es kapitány skill célszerű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #27828 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Még mindig küszködök a York-al de már kezdek ráérezni ráadásul bejöttek a Brit cirkálók és van sok levadászni való papírhajó mert USA cirkálók egyre ritkábban kerülnek az ágyucsöveim elé. A multkori csata után erőssen elgondolkoztam hogy kezdjek-e bele az angol CA ágba , ilyet még csatahajóval sem lőttem cirkálón nem hogy cirkálóval . BB-től kaptam már olyan salvot ami full HP-ről elsülyesztete a Nürnberget de nekem még eddig nem sikerült ilyet produkálnom !
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #27859 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Jó kis hajó az a Yorck, már szedtem ki vele Tirpitzeket 1v1-ben, igaz, torpedókkal a' la Gerilla B) . Én már lecseréltem a Bülcherre (Admiral Hipper osztály második egysége), mert az utóbbit akartam megszerezni. Hát igen műgyűjtő vagyok :) . Tetszik ez a hajó is, bár egyenlőre csak a tűzvezető rendszerét cseréltem le, amire nagy szükség volt (viszont a Yorcknál ezt nem csináltam meg és úgy fejlesztettem ki a 8-ast, szabad tapipont nélkül). Viszont nagyon balszerencsés vagyok vele, de úgy tűnik ennek ellenére az azonos szintű német csatahajókat támogatva nagyon hatékony tud lenni még így is. Valamint kicsit könnyebb gazdaságosra kihozni, mint a North Carolinat.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.