Német cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #28834 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
kisebb tier cirkálók: AP
oldalát mutató bármilyen cirkáló, BB: AP
erősen szögben haladó BB: HE (bár még ritkán így is adja az AP a fedélzetre)
romboló: HE, de magasabb tierű testesebb rombolókra gyakran beadja az AP is a 3-4-5 ezret.

én viszonylag ritkán váltok vissza HE-re, még Yamato-ba is lőttem 5K-t AP-vel.

még csak most tudom megvenni a C testet, lesz egy kis +HP, ami elkél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28849 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

GaiusHun írta: A cél a Hipper, amely az első tizes hajóm lesz.


majdnem eltaláltad :D

egyébként en oldalrol barmire AP-val, szemből meg HE, de ugyis kialakul majd :)

igazság szerint töltésgyorsítóval 8.8 másodpercenként cserélheted, érzés alapján én 80-85%-ban lövök AP-t, cirkálóra nincs sok értelme cserélni, mert mire áttöltöd tuti beáll neked oldalt...

a Roont meg alapvetően szerettem, volt néhány durva pofonom vele, mármint uldoztek sokan, es nagyon nem szerették :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28894 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
El is felejtettem ,hogy a hipper tud ilyent











szegény francia hajó, eltalálta 3 torpedóm, majd a cv lelopta 2k hp-ról...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28927 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Szép!

Én általában a Hipper osztály hajóival a DD-ket szoktam kipurgálni :evil: a vizekről, főleg, ha velem van az RNG is és nem egyedül megyek... kell a csali is :side: Viszont más hajó osztályokkal is rendesen fel tudom venni a versenyt ahogy az előző hozzászólások is bizonyítják. Párban menve távolról meg agyára lehet menni a BB-knek, persze szigorúan szögelve, mert csak egyszer kapjanak oldalba.... :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28941 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én inkább hátul maradok, ha van már 17 vagy mennyi km-es lötávom, mikor a mogamival is mentem, ahhoz képest ez élvezet volt. Meg ha jól láttam, lövés után húszon valahány km-ről is látnak, pedig nem is nagy az a 203-as löveg :evil:

De átlagban olyan 30-50-et sebezhetek, régen vettem elő, mert a vonalon csak ezt akartam a Prinz miatt (kantai collectionos prinzért, de jött wowsba is egy sima, thanks wg, csak pénzem nincs rá :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28942 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Az Admiral Hipperre szeretném összeállítani a felszerelések listáját. Mit érdemes rátenni? Én a főfegyverzet, valamint a tűzvezető rendszer 1. számú modifikációjára gondoltam első két helyre, az utolsóra pedig az álcázást segítő eszközt. A köztes két hellyel nem tudok mihez kezdeni, mert gyakran égek (Na az először leégett, majd összedőlt s csak aztán süllyedt el!), ami a kárelhárítás fejlesztéséért kiált, illetve nem ritkán ütik ki a meghajtó rendszeremet, ez pedig a kazánok és turbinák modifikációit igényelné. Még nem jutottam el a második átépítésig (a játék a C jelű hajótest néven emlegeti), tehát a manőverező képesség kis mértékben szerintem még változhat, de az alap fordulékonysággal is már elégedett voltam. Játék stílust tekintve pedig szeretek 15 km alatt harcolni (mindennel :woohoo: ). Eddigi véleményem az róla, hogy megérte kihúzni, ezért meg is tartom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.