Német cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #28752 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Ghostsaker írta: Köszönöm a segítő választ PzPuma mester :)

Akkor a köztes (lopakodóan-lőtávos-kanyarodósan-légvédelmes) megoldás, amolyan Jack-of-.all-Trades-es a dolog. :whistle: Én személy szerint a lőtáv növelése, vagy a tűzgyorsaság között gondolkodtam, de akkor marad a lőtávolság növelése, hogy távolról mennyek a többiek agyára. :evil: (és majd kapom a negatív karmákat :pinch: )


Gondolom azzal a 100-as légvédelemmel nem sűrűn rohannak le a CV-k repülőrajokkal ;)


Pumának van az a mániája, hogy nem használl Incoming fire alertet :)

szerintem hasznos. nekem egyforma az összes cirkálóm, 3-4-5 ben nincs vita, +1 javitás, +20% légvédelem, +12% álca.

a második helyre azért tettem az incoming fire alertet, mert mindenen hasznos, egyedul talán a Yamatora nem fért fel, az alternatíva viszont az expert marksmen 22,5 sec/180 fokrol - azaz 8 fok/másodperces fordulásrol 20,7 sec/180 fokra javítaná a toronyforgást, pont a Hindenburgnál erre semmi szukseg.
ellentétben mondjuk a Zaoval, ahol tényleg jó.

szintén a Zaonál maradva, a 15,5km lőtáv az gyalázatos, oda kell a lőtávnövelő.
a Hindenburg 17,8km-e nem sok, de nem is tragikus, lehet élni vele szerintem, egyébként is sok a sziget, és az ágyúja bár pontos, 20,6km-re lőni nem egyszerű. meg nem is annyira hatékony.
a hajó álcáját le lehet vinni 12km-re, és ezzel a spot értékkel 16-17km-ről már biztonságosan lehet harcolni, páncélja is elég jó neki, bár gyengén fordul sajnos, nem egy cikcakkozó jószág :)
szerintem egyedul ennek a cirkálónak forog annyira gyorsan a tornya, illetve ennek van egyedül elégséges alap lőtávja ahhoz, hogy rá lehet tenni a töltésgyorsítót.

az első skillből a basics of survivabilityt választottam, mert kapni fogja az ívet, lesz torpedótól Moskváig minden a kornyéken, másrészt meg légvédelme egyébként is brutális, illetve legnagyobb sajnálatomra tizes cv nagyon kevés van.

kimondottan minden hajómat okkal/ok nélkül, de AA-ra hegyezem ki, és szegény Hindenburgról mégis lecseréltem az Defensive AA-t hidroszonárra, mert CV nagyon kevés, romboló meg sok...

18 pont körül van ugye most a max kapitány skill, ha odaférne, mindenféleképpen a 10% légvédelmet venném fel, de így valószinuleg valamelyik hármast választom majd, utolso skillnek...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ghostsaker

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28755 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
vonKurz - neked is köszönöm eme remek érvelést

A lőtáv növelő / tűzgyosaság gyorsítást adó modulra még össze kell kaparnom a lóvét :unsure:
A kapitányom természetesen kiképzés alatt, 18 skill pontosra B) ott elfér az Incoming Fire Alert és még a Basics of Survivability is.

Természetesen a távolra lövés helyett alkalmazható a közeli "pergőtűz", ez mind játékstílus függvénye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28762 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vonKurz írta: Pumának van az a mániája, hogy nem használl Incoming fire alertet :)

:lol:
Maradandóan megbeszéltük ezt anno. :)
Hindenburgot álcára és lőtávra kifejlesztve eredményesen lehet játszani, bár a nagy lőtáv harcot meg kell szokni de ez megint játékos függő dolog.
Nem mondom hogy egy láthatatlan mint egy Zao, de megközelítően hasonló játékot lehet vele produkálni.
Toronyforgatás kapcsán egyetértek de mivel nincs másik jó skill (nekem :) ) így maradt a megszokott 2 pontos kapitány skill.
Nem mondom hogy alap lőtával rossz de nekem nem fekszik az a játékstílus.
Egy szónak száz a vége, mindenképp figyelembe kell venni ki hogyan szeret és tudd játszani s bár vannak alap(kötelező) skillek, modulok azonban nem szabad elfelejtkezni magáról a játékosról. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28764 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német cirkálók

PzPuma írta: Egy szónak száz a vége, mindenképp figyelembe kell venni ki hogyan szeret és tudd játszani


mindenféleképpen rangsorolni kell a dolgot, pl én nagyon nagyon szeretek láthatatlanul 20km-ről lövöldozni.
a gyakorlatban viszont nem teszem, mert soha nem talállok el semmit, Zaoval is inkább odamegyek 11km-ről egy salvobol lövök 10 találatot, aztán ha meguszom akkor kicsit késobb megint :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28785 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vonKurz írta: mindenféleképpen rangsorolni kell a dolgot

Valamennyire igazad lehet de :
Én viszont szeretek és jobb eredményt is érek el távolról mintha odamennék az ellenfél orra elé.
Itt jönne ki az eltérő játékstílus ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28832 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én a Roon esetében még azzal küzdök, hogy páncéltörő vagy robbanó lőszer? :lol: Trükkös egy hajó, mert oldalazva kell harcolni vele, menekülő harcban ász, de addig előre is kell menni vele. általában mindig forduláskor kapom a sallert. Azonban nyílt tengeren nehéz bujkálni. A cél a Hipper, amely az első tizes hajóm lesz.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.