Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32574 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Érdemes csatahajónál is használni az álca modult, vele ugy 14 körüli lesz az álca. Ha annál közelebb van BB vagy CA az már alapból necces kicsit, de ha 15 meg távolabb vannak akkor nagyon jól jön h 20 sec után eltűnsz a képről, s van még 5 v 10 másodperced nyugodt célzásra nem kell sortüzekre figyelj.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32587 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
NC-vel mentem egy kört, úgy voltam a csata egyik felénél, hogy inkább ráfordulók az Iowa, Bismarck párosra, mert inkább tolatok, csak lassan állt meg, így inkább mentem előre, közben Amagi is feltünt.

Franc, nem csináltam képet? Xd
Mindegy, 109k sebzés, meghaltam, azért 2 bb, közelharcban (amagi a vége felé jött, miután bismarckot kilötték mögöttem).

Én nem raktam rá álcát, nem éreztem szükségét.
Hm, nekem az AA 6km-es asszem, a másodlagos meg 7.6
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32621 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Köszönöm a tanácsokat :cheer: ha másodlagos fegyverzet Gneise szinten van akkor fejlesztem,a rombolók jó kedvét hadd vegyék el,a légvédelem fejlesztéséhez meg még kell a B test :unsure: szóval az még odébb.És igen tapasztaltam tegnap hogy a HE mire képes :P csak az AP nem adta magát(HE gyújtott rombolt,az AP meg overpen+lepattanó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32637 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mikor megláttam, hogy akciózva vannak az amerikai hajók, nagyon megörültem, aztán dühöngtem egy sort :angry: . De csak azért is megvettem a második generációs csillagrombolómat is, igaz a 15 % akció nélkül. Ezzel pedig Steve is hadrendbe állt, így nem kell többet irodai munkával törődnie :lol: .

Első köröm meglepően jól sikerült, bár a North Carolinával igyekszem közelharcot vívni, itt próbáltam hanyagolni, mert még alap a hajó és nem akartam egyből nullázni a költségvetést, de nem jött össze. Viszont meglepően jól muzsikált a gyors csatahajó. A Roon nem velem volt elfoglalva és a csapattársnak próbáltam segíteni, de végül én kaptam ki. Ezután pedig egy kicsit bepánikoltam, mert 3 km-re megközelített egy Montana, egy Izumo és egy Dimitri Domskoi trió. Meglepő módon csak az orosz hagyta el a csatateret, amin én is meglepődtem. De nagyon B) !

Szeretnék tanácson kérni az alkalmazandó felszerelésekre és képességekre. Én felszerelésre 1. Főfegyverzet 1. számú modifikációját, 2. pasz, 3. lehet, hogy szórás csökkentés jó lenne, bár nem olyan vészes, mint az elődé, 4+5 kárelhárítás 1+2 modifikációja és 6. látótáv növelő felszerelésre gondoltam.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32638 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Az azt követő két meccs viszont gyatra lett, pedig minden tudásomat igyekeztem felhasználni. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32650 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Jó hajók... igaz, nyerni nem tudok velük...





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.