Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32009 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Lehet ez most hülyén hangzik tőlem, de miben jobb a Montana osztály a másik két 10-esnél?
Mert ahogy én látom az eddigi ismereteim alapján a Grossser Kurfürst (mert scharfes S alternatívája 3 db s), vagy H-41 tanulmányterv egy tipikus közelharci egység, erős légvédelemmel, még erősebb páncélzattal és tűlélőképességgel, de a többinél pontatlanabb és kisebb hatótávolságú főfegyverzettel. A Yamato (vagy Jamato) gyenge légvédelemmel, nagy hatótávolságú és erős fő- és másodlagos fegyverzettel és jól védett citadellával, inkább távolsági harcra, de lehet belőle közelharci egység is, megfelelő kíséret mellett (!!!). A Montana pedig mintha a kettő közötti átmenet lenne, de javítsatok ki, ha tévedek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32454 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
North Carolina, hát megvallom szeressem ezt az öreg vasat, valahogy vele jó a játék, még akkor is ha AP lőszerrel csak 1400dm lövök vele egy cirkálóba, mert ugyi rng.... viszont a cirkáló belém ver 8-10K sebzést Ap-val... mert ugyi a wg nem befolyásolja a csatákat, hogy rohadnának meg ....





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32493 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Valami szenzációsan szar az NC rng-je, amikor elkezdtem vele játszani sokkal jobb volt. Nekem is lassan meg lenne az Iowa, de nem váltok. Marad az NC, majd a német ágat nyomom végig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32519 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem ma lett meg NC :) Még alap hajó de az első két csata után tetszik,sajnos kép nincs :( de úgy 80-90 ezer damage jött össze csatánként :P szeretném megkérdezni akinek régebbotta meg van milyen fejlesztést javasol?A tűzvezérlést hanyagolom mert a lőtávja szerintem így is elég,számomra.A másodlagosra érdemes rágyúrni vagy inkább a főüteget érdemes?És a célbefogó éri meg jobban vagy az álcázás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32520 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Bár az álcázás csábító ;) de nem tudom a minusz 10% észlelési távolság meg éri az árát :blink: bár az még odébb van elöször a B testre kell a credit :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32572 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem volt fenn az álcázás, úgy zászlóval együtt 13.8-9 körül van a hajó, ami nem rossz, de annyira sokra nem mész vele.

Másodlagos fegyverzetet hagytam, mert kevés is és akármennyire gyúrod, nem veszi fel a versenyt más (hasonló) hajókkal szerintem. Kb. a Gneise másodlagosával lehet egy súlycsoportban, de szerintem mocsok pontatlan. Persze ha a kapitánynál meg van az ötös sorból a másodlagos szóráscsökkentő, akkor lehet sokkal hatékonyabb, ezt nem tudom.

A légvédelmet toltam fel 92-re (zászlóval 95) + a kapitányi skilleknél manuális légvédelem. Hozzám sem érnek, akármilyen hordozó küldi a gépeit. Nem sokára fenn lesz a kapitányi négyes sorból a légvédelem+másodlagos skill, amivel 100 pontos a légvédelem és kb. 7 km a hatótávolsága. Manuálissal együtt kb. esélytelen a légitámadás.

A fejlesztésnél feltettem a -70% detonációt, a légvédelmet ugye, a javításos izét, a kormánylapát fejlesztést és a célbefogót.

A hajó minden modullal 23.3km-re köpköd, a repcsivel együtt valami 27 körül van, de én inkább a vadászgépet tettem fel, 20 km fölé kb. értelmetlen lőni vele. 15km-en belül az igazi a hajó.

Amire ügyelni kell vele nagyon, hogy ne mutogassad az oldalát, a német csatahajók és az épelméjűbb Colorado kapitányok megesznek. A lövegei viszont hatásosak minden hajó ellen. Simán le lehet gyalulni velük a Montanát vagy a Jamatót is. Én 15km-en kívüli távolságból vagy szemből a nagyobb hajókat mindig HE-vel lövöm, 2-3 salvó után (1-2. után tölteniük kell a javítást, így a 3. sorozat ha gyújt sokáig ég) égnek, mint a fákja, aztán akkor mehet az AP. Mondjuk manapság RNG főisten nincs velem, főleg a cirkálókkal szemben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.