Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32760 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
fullra húzott Iowa egész kezesen megy :)
én biztos nem állok és tolatok vele, azért van elöl 2x3, hogy menjek vele.
fordulni nagyon nem ajánlott, de szögben maradva azért jól pattint.
ha egyszer találok vele, akkor nagyon jókat sebez. de azért várom a Monty +1 tornyát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32762 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nagyon vacillálok azon, hogy megvegyem e az Iowát. Félek tőle, bár az is igaz, hogy az NC-vel is így voltam, aztán hogy összejöttünk :) Viszont hatalmas az Iowa, nem tűnik egy nagy torpedókerülgetőnek és tuti minden romboló megtalálna. (amióta erős a légvédelmem nem tesz be hordozókat a szemét mm :(( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32767 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Justice írta:

Dewri írta: Valami baj van a Missourival, vagy csak minden Missouri tulaj retardált? Ma akármikor jöttek szembe (2x minimum), mindig álltak/tolattak... Ezt a Dunkerque szokta MINDIG csinálni, de ott érthető, mert elöl van 2 tornya és kész, tehát nyilván nem kezd bele közelharcba, mert ha fordulni kell, akkor vége is (nem is értem ki vesz valódi pénzért akkora fost...). De a Missouri???? Mikor berakja tier7 hajók ellen top csatahajónak és akkor ácsorog, meg tolat??? Komolyan ezért vette meg valaki????


Iowa és Izumo tulajok is ugyanezt csinálják. Beállnak egy irányra, majd tolatnak, közben leégetik őket, oldalról megtorpedózzák stb. Persze lehet, hogy ezek a hajók csak erre jók.

amikor szembemész az íowa-dal kiszemelt célpontnak de ha mással mész akkor is,,és közben olyan helyzetbe hozod magad hogy távolabb jobra balra csatahajók vannak és ha megfordulnál akkor mindenkép oldaladat mutatnád valamelyiknek és a tapasztalt elenfelek csak ezt várják,ugyhogy bízonyos esetben csak a folyamatos elöre hátra mozgás segít hátha adíg megérkeznek segíteni bajtársak,,akik tolatnak szerintem ezért csinálják ök is,de elfelejtik hogy nem egyfolytában hátra kell csak menni :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32789 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Dewri írta: Valami baj van a Missourival, vagy csak minden Missouri tulaj retardált? Ma akármikor jöttek szembe (2x minimum), mindig álltak/tolattak... Ezt a Dunkerque szokta MINDIG csinálni, de ott érthető, mert elöl van 2 tornya és kész, tehát nyilván nem kezd bele közelharcba, mert ha fordulni kell, akkor vége is (nem is értem ki vesz valódi pénzért akkora fost...). De a Missouri???? Mikor berakja tier7 hajók ellen top csatahajónak és akkor ácsorog, meg tolat??? Komolyan ezért vette meg valaki????


Én vettem egy ilyen fost, és nem szoktam vele tolatni, 3500 ft - ért nagyon jó vétel volt, szeretek vele menni a rekordom vele 122k dmg, és ha bejön valamikor a francia ág, akkor nem lesz gond a kapitányfejlesztés sem

És a tévhittel ellentétben tud hátrafele is lőni menekülés közben /nem pont merőlegesen , de tud, mielőtt valaki a torkomnak ugrik/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32814 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mai első csatám. Azt hittem sima bukta lesz, erre meg a legjobb voltam a mezőnyben. Egy Ibuki kapott tőlem egy salvóból 3 citadellát aztán merült is. A végén 1400Hpról kellett visszatöltenem a hajót úgy, hogy közben egy NC és York lőtt. (aztán a York is kapott citadellát és merült)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32817 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Már régen voltam a forumon ezért bocsi mindenkitől.
Az első kérdésem azoktól akinek megvan az Iowa. Miért érdemes kifejleszteni és felrakni rá a Iowa B hajótestet 60000 xp-ért és 5 milláért? Megnéztem semmivel nem ad többet, de lehet hogy tévedek.

1 Ez egy úszó lomha teknő aminek 24 km vagy több a lőtávja. ezt kell kihasználni ill. szemből nagyon nehéz átlőni kivéve ha én játszom vele:).

2. Sokszor látta, az elrettentő erejét egy csatában mikor képes volt egy oldalt feltartani, igaz szerintem a játékosok gyökerek voltak.:)

3. Alapból is a legjobb az AA védelme ezért én nem is nagyon tolom, inkább a másodlagos fegyvereket toltam fel, mivel a cv-k arány elenyésző manapság. Sokszor húz ki a szarból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.311 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.