Amerikai csatahajók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32730 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nálam ez már jo eredmény az Iowával







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32736 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Justice írta: Nekem eddig a legjobb 3 citadella volt egy Montanán, igaz, hogy tökéletesen oldalba tudtam kapni közelről.


Na, ma volt 5 citadellám is. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32748 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Valami baj van a Missourival, vagy csak minden Missouri tulaj retardált? Ma akármikor jöttek szembe (2x minimum), mindig álltak/tolattak... Ezt a Dunkerque szokta MINDIG csinálni, de ott érthető, mert elöl van 2 tornya és kész, tehát nyilván nem kezd bele közelharcba, mert ha fordulni kell, akkor vége is (nem is értem ki vesz valódi pénzért akkora fost...). De a Missouri???? Mikor berakja tier7 hajók ellen top csatahajónak és akkor ácsorog, meg tolat??? Komolyan ezért vette meg valaki????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32752 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Dewri írta: Valami baj van a Missourival, vagy csak minden Missouri tulaj retardált? Ma akármikor jöttek szembe (2x minimum), mindig álltak/tolattak... Ezt a Dunkerque szokta MINDIG csinálni, de ott érthető, mert elöl van 2 tornya és kész, tehát nyilván nem kezd bele közelharcba, mert ha fordulni kell, akkor vége is (nem is értem ki vesz valódi pénzért akkora fost...). De a Missouri???? Mikor berakja tier7 hajók ellen top csatahajónak és akkor ácsorog, meg tolat??? Komolyan ezért vette meg valaki????


Iowa és Izumo tulajok is ugyanezt csinálják. Beállnak egy irányra, majd tolatnak, közben leégetik őket, oldalról megtorpedózzák stb. Persze lehet, hogy ezek a hajók csak erre jók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32755 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Elvileg ezért hozták be anno a fix javítási költséget hogy megszüntessék nagy tierben az előre-hátra ill egy helyben állok játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32757 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Probáltál már Iowával manöverezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.