Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32664 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Akciósan meglett a New Mex. Az amcsikkal el vagyok maradva, a német-japó vonalon már tier7 vagyok, itt meg most lett tier6.

Free xp-ből megvettem a B testet és a sebességnövelőt. Második modulnak a lőtávnövelőt raktam be. Mivel ebben a gané játékban kizárólag 200 szigetes/himalájás pályák vannak, így nincs nagy értelme a 20+ km lőtávnak (még egy szög a csatahajók koporsójába: vegyük el az utolsó erősségüket is, a nagy lőtávot, kényszerítsük be kis fos szigetek közé, ahol simán le lehet égetni őket 12 km-ről, illetve nem tudják kikerülni a 4000 torpedót...), mivel úgyis hamar 15 km-en jelenik meg az ellenfél, illetve a romboló előbukkan 4-ről...

Szerintem jók az amcsik, egész pontosak és gyorsak a lövedékeik, a láthatóságuk is sokkal jobb mint pl a japánoknak. Tesztszerveren Coloradóval 94ezer sebzéses kört mentem elsőre.

Igaz, hogy citadellát viszont sokkal könnyebben kapnak sajnos...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32669 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ha az embernek rááll a keze és szerencséje is van, akkor azért lehet velük alkotni.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32670 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csak sajnos nekem nincs sok szerencsém, sorozatba termeli a hajó a deficitet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32675 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Igaz, hogy citadellát viszont sokkal könnyebben kapnak de könyebben is adnak(Yamato-nak sikerült dupla citet lőni NC-vel,bye-bye 35000 HP :evil: ) de utána fel is mosták a padlót velem :sick: ,nagy örömömben nem figyeltem a közelben ólálkodó CA-ra és az utána érkező Hindenburg és DD párosra :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32678 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem eddig a legjobb 3 citadella volt egy Montanán, igaz, hogy tökéletesen oldalba tudtam kapni közelről.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32685 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mai napra ez volt a lejobb csatám :S sehogy sem sikerült érdemleges találatot elérni pedig a New Mexico-t full odalba kaptam 9 találatal,és 1160 damage :sick: :pinch:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.