Német csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31879 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hogy ne off-oljunk nyitok egy orosz csatahajós topic-ot a hírekkel amikről olvastam. :) De lehet hogy csak késő éjszaka teszem fel, mert tanulok a vizsgámra.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31880 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Vizsgáig sztem próbálj meg ne gondolni az orosz BBkre... ;) :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32074 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egy Kraken a Gneisevel :woohoo:


Ja, vele lett meg a Bismarck, milyen felszerelések kellenek rá? ;)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, Capt_BuvarKund, zstorok75, llw99, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32083 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nagyon szép, én megtartottam ezt a hajót :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32093 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem meg már csak 10 000 xp és megvan a Gneise. Várom már, mert a Bayernnel tele van a tököm, az még hagyján amikor overpen, de mikor Clevelandről pattanok 10km-ről és a teljes szalvóból csak egy találja el...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32109 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kedves Justice!

Sajnálattal hallom, hogy nem fekszik neked a Bayern.
Én csak az elején nem kedveltem azt a a hajót, mégpedig azért mert addig teljesen másként gondolkodtam a német csatahajó ágról. Úgy gondoltam, hogy azokkal is úgy kell játszani mint a többivel, távolabbról csúzlizgatni.
A Bayern tanított meg arra, hogy ezekkel a hajókkal bátrabban kell játszani. Közelebb kell menni az ellenfélhez mert ott érzik jól magukat. Kis lő távokon. Olyankor nagyon jól lehet használni a páncéljukat. Persze itt egy kisebb hiba is durvább következményekkel járhat, de mindenképpen élvezetesebb.

Szerintem a Bayern az egyik legjobb német csatahajó, legalább is az elődeihez képest, feltétlenül. Rá kell érezni a közelharc ritmusára. Ehhez sajnos kicsit bátrabbnak kell lenni.
Ha kicsit rágyúrsz a másodlagos lövegekre, akkor szépen lehet vele osztani, és a páncélja is meglehetősen erős. Én kedvelem a New Mexico-t, de szerintem egy jó játékos kezében egy Bayern veszélyesebb tud lenni. Kisebb távon biztos.

A Gneisenau valóban jó hajó, de ha nem kedvelted a Bayernt, valószínűleg a Gneise sem fog akkora pluszt jelenteni mint amekkorát vársz tőle.
Félelmetesen jók a másodlagosai. De ehhez benne kell lenni a az ellenfél képében.
És akkor még nem is beszéltünk a torpedókról.

Az, amit meg a Cleveland-ről említettél, nem meglepő. Néha, szerintem mindenkinek meggyűlik vele a baja. Főleg, jó kezekben tudja az embert kiidegelni az a hajó, amikor jól forgatják.

A másik, hogy 10 Km-ről is csak 1 találja el a célpontot, az nem a hajó hibája. Szimplán RNG-nek hívják.

leopardusz írta: ...

Ja, vele lett meg a Bismarck, milyen felszerelések kellenek rá? ;)


Bár mi, ami a másodlagosokat és az AA-t erősíti... :)
Közelharcban, gyilkos az a hajó... :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Justice, Mydgard, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.