Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32571 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem tegnap lényegében bármivel mentem csak overpen volt. Igaz, 18km-ről Gneisével kiszedtem egy rombolót, ami meg azért elég vicces, mert máskor 3 kilóméterről körbelövi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32576 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Justice írta: Nekem tegnap lényegében bármivel mentem csak overpen volt. Igaz, 18km-ről Gneisével kiszedtem egy rombolót, ami meg azért elég vicces, mert máskor 3 kilóméterről körbelövi.

Tegnap nekem is befigyelt vele egy lucky shot :) 16km-re rálőttem egy cirkálóra, ami ficánkolt összevissza, mivel többen is vadásztak rá.. Mire ellőttem a skulót, már a spot is eltűnt, aztán pár sec múlva jött az üzenet, hogy citkóval süllyesztettem B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32578 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta:

Justice írta: Nekem tegnap lényegében bármivel mentem csak overpen volt. Igaz, 18km-ről Gneisével kiszedtem egy rombolót, ami meg azért elég vicces, mert máskor 3 kilóméterről körbelövi.

Tegnap nekem is befigyelt vele egy lucky shot :) 16km-re rálőttem egy cirkálóra, ami ficánkolt összevissza, mivel többen is vadásztak rá.. Mire ellőttem a skulót, már a spot is eltűnt, aztán pár sec múlva jött az üzenet, hogy citkóval süllyesztettem B)


Az ilyen találatok fel tudják dobni az ember napján. Meg amikor hegy mögé besunnyogó hajóra rálövök 2 skulót, majd jön az üzenet, hogy kinyírtam citadellával :D De ha nyílt vízen egy teljes szalvót rálőnék látnám, ahogy a lövedékek eltávolodnak egymástól és Vecséstől Midwayig csapódnak be.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32624 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bismark: három secondary kill, replay és a többi kép
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32657 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Gneisén lecseréltem a "másodlagos ágyúk +20% hatótáv" modult a "-7% szórás" modulra, illetve elkezdtem vízvonalat lőni fedélzet helyett. Javult a helyzet... :P

Ettől függetlenül tegnap nap végére 61%-ról leesett a túlélés 51%-ra szegénnyel. De akkor is jó köröket megyek végre.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32712 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Végre egy igazán értelmes csapatba rakott be végighajókáztunk a pályán én a Bayernel mellettem egy Texas , Graf Spee , Clevland és egy romboló . A Clevland lelövöldözte a repcsiket a rombi szórta a torpedókat úgy hogy nem minket lőtt de mi tudtuk fedezni BB-kel lőttük a távoli célokat a cirkálók meg a gyújtogattak .
Meg is lett a csúcs sebzésem eddig a Myoko volt a 155130 de már a Bayern a csúcs 161526 :woohoo:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.