Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32434 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


A helyzet az, hogy a WOT-tal ellentétben a szórás nem 100m-re van megadva, hanem a maximális lőtávra (maximum dispersion). Szóval az csak azért lesz nagyobb, mert a lőtáv is nagyobb lesz. A régi lőtávjára, 16km-re nem változik a pontossága. Amúgy a Bayern ágyúival én se vagyok elégedett. Ha rossz kedve van 5km-ről körbelő egy álló cirkálót.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32438 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

BAGETT írta:

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


A helyzet az, hogy a WOT-tal ellentétben a szórás nem 100m-re van megadva, hanem a maximális lőtávra (maximum dispersion). Szóval az csak azért lesz nagyobb, mert a lőtáv itts nagyobb lesz. A régi lőtávjára, 16km-re nem változik a pontossága. Amúgy a Bayern ágyúival én se vagyok elégedett. Ha rossz kedve van 5km-ről körbelő egy álló cirkálót.


De legalabb jo a pancelja es ez megnyugtato (volt). :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32445 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az igazat megvallva nyögöm a wg átkát, miért is? Mert napok óta romlik a win ratem illetve folyamatosan kapom a szarabbnál szarabb csapatokat ... (tudom nem vagyok egyedül) de akkor is küzdök... és a wg tehet egy kurva nagy szívességet!!!!!!!!! :P Az igazat megvallva az a gond, hogy rohadt aljas módon befolyásolják a csatákat a wg, egy az egybe átjött a wot rng, legyen ez a nem sebző találatok, bármilyen jól célzol, de vérpistike odaátról beforgatott hajódba 2 citadellát lő, célzás nélkül. stb...

Na de a lényeg, Bayern ... érdemes megnézni a pontokat, nagyjából önmagáért beszél. Miképpen is kellett helytállni mostanában a játékban. Az ellenséges 12 hajóból 7-el kerültem tűzharcba.... mondjam még...
Megszerettem ezt a hajót, és valszeg megtartom, bár úgy vélem, esetleges ranked csatákra a New Mexico vagy a Fuso esélyesebb. De kölcsönös a bizalom, valszeg valamelyik előző életemben német lehettem, mert akár wot, akár wows, a német vasak ott vannak a szívem csücskében :evil: :love:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32447 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók

BAGETT írta:

chapo990 írta: Most vettem meg a Gneisenau-t (párezer xp kellett csak hozzá, de a napokban nemigen hajóztam)
Én mindig a motort pimpelem fel először, akár freexp-vel is (kevés - párezer kell csak hozzá, és sokat dob a hajón) Bayern-re pl fel se raktam a fejlesztett tűzvezetést, nekem nem érte meg az a plusz 1,7km lőtáv, ha növeli a szórást is, remekül elvoltam nélküle.


A helyzet az, hogy a WOT-tal ellentétben a szórás nem 100m-re van megadva, hanem a maximális lőtávra (maximum dispersion). Szóval az csak azért lesz nagyobb, mert a lőtáv is nagyobb lesz. A régi lőtávjára, 16km-re nem változik a pontossága. Amúgy a Bayern ágyúival én se vagyok elégedett. Ha rossz kedve van 5km-ről körbelő egy álló cirkálót.


Tegnap este ez a retek Gneisenau megint azt játszotta velem, hogy vagy overpen (Pl Bismarckra), vagy a 3800-as sebzés légvédelemre. Ebből salvonként max 2 volt. Egyetlen olyan találatom volt, ami 5900-at sebzett. Effektíve 7km-ről nem talált el egy Kongot, párhuzamosan haladva a két oldalánál pottyantak a lövedékek a vízbe. A 3. ilyen meccs után a hátsó toronnyal kapáslövéseztem egy Kutuzovot, annak meg citadella...
Mentem egyet Tirpitzel, az egy rombolót is szétkapott 12km-ről...
Lehet leváltom a free XP-t és hagyom ezt a vackot. Eddig minden normális csatám úgy jött össze, hogy behajtottam másik BB-k mellé és széttorpedóztam őket, végülis óriás DD-nek tökéletes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32450 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Elöljáróban csak annyi, hogy nem szeretnék összeesküvés elméleteket gyártani, vagy, hogy ebből valaki is gyártana.
Amikor még WOT-oztam és már nem csak mentem összevissza, hanem figyeltem a térképet, csapattársat, ellenfelet, kezdtem statisztikailag is jobb lenni. :) Majd jött egy időszak, jobb csaták, rosszabbak. Nem haladtam úgy a játékkal, mint ahogy az fejlődött. Kevesebb időm jutott rá, az új - mindenben egyre jobb - tankok sorra érkeztek.Néha vásároltam prémium fiókot. Egyszer csak azt vettem észre, hogy úgy játszom mint az elején. Gyorsan kilőnek, keveset sebzek, sok a vesztes csatám. Vettem prémium fiókot, és megelégedéssel nyugtáztam, hogy jobban megy. Ekkor elkezdtem számolni. Írtam a csatákat, veszteset, győzteset. Először fiók nélkül, majd azzal. Nos, a lényeg: azonos mennyiségű csata fiókkal, majdnem 20%-kal több nyertes, mint anélkül.
Ez persze nem beton stabil eredmény, mert a csapatok változnak, rng miegymás!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kg1003 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32530 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az RNG mostanában tényleg nagyon beleszól a játékba, annak a bizonyos f...nak mindkét oldalára tesz, bár gyakrabban a rosszabbik végére, tegnap 1. csatámban Fusoval 21 km-ről a legelső sortűzből lőttem egy citadellát, aztán később 8 km-ről az oldalát felém mutató Graf Spee-be, Kongoba és Emeraldba (!!!) egyetlen citadellát sem tudtam lőni, pedig jó pár sortüzet sikerült leadnom, persze én kaptam tőlük szépen. Iszonyú zavaró ez a kiszámíthatatlanság, ez nagyon nem tesz jót ennek a játéknak, ahogy a WOT-nak is sokat ártott és árt a mai napig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.