Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #34790 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Mydgard írta: Nemet T8-9-10 BB kapitanyra akkor erdemes rarakni a HE 30% penetration skillt?!

Semmiképp! Az csak kiságyús rombolókra való, ott se mindre (amire jó, az pl az uj 8as japán meggymagos DD)
Csatahajóra van sokkalta fontosabb skill is, sok... Pláne a németeknél, ahol a másodlagos skillek lényeges...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34795 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta:

Mydgard írta: Nemet T8-9-10 BB kapitanyra akkor erdemes rarakni a HE 30% penetration skillt?!

Semmiképp! Az csak kiságyús rombolókra való, ott se mindre (amire jó, az pl az uj 8as japán meggymagos DD)
Csatahajóra van sokkalta fontosabb skill is, sok... Pláne a németeknél, ahol a másodlagos skillek lényeges...


Alapjaraton ugyanugy gondolom mint te, de lattam tesztvideot, hogy a nemet T8-9-10 hajok masodlagosainak elmebeteg modon megnovelte a sebzeset az a skill. Azert kerdezem, van-e itt tapasztalata valakinek errol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34796 Írta: Deathcup
Deathcup válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Megvettem a Gneisenau-t.
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen tapasztalataitok vannak a kisebbik rusnya nővérről, illetve milyen felszerelést és képességet (10 pontos kapitányom van hozzá) ajánlotok rá?


Én több dologgal is próbálkoztam. Lehet belőle csinálni egy Montana féle AA-val rendelkező csatahajót. És lehet gyúrni a másodlagos ágyúkra is. Mondjuk a kapitány nekem a Tirpitzből jött és 16 skilles, de 10-el is ki lehet már maxolni bármelyik irányba is mész. Én a légvédelmet ennél a hajónál hasznosabbnak találtam. Egyábkánt is ha már közelharc van akkor ott a torpedó neki. Viszont nem egy Clear the Sky plecsnit csináltam már vele.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34798 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Amikor ingyen volt kipróbáltam,nem működött látványosan.A tesztvideóba álló hajót lő percekig,ilyen élesben nincs vagy nagyon ritka.Amire a 30% kell,az a kutuzov..olyan mintha egy új hajót kaptam volna.Amit még most bróbálgatok a schanhorst(igaz csak félig csatahajó),+10-12-ről érdemes sőt szerintem repesszel kell lőni.A he eddig is brutális volt rajta,de ma mutatott olyat a +30%-al hogy,csak pislogtam.Iowa-ba 18-ról 8,5k repesszel.Tehát német bb-re ha rárakod,észrevehetetlen a másodlagos javulása,talán a kivétel a schanhorst lesz...de még kell 20-30 csata mire esküdnék rá.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34802 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Öö, erre nem gondoltam, h pont a másodlagosok miatt. Igaz, azt a videót én is láttam. s tényleg a skillel feleannyi idő alatt elbontotta.
De mégis, sztem az elsődlegesek erősitése kell legyen az első, hisz az az "elsődleges" Magas tierben már elég ritka h pár kmen belülről lehet szedetni a másodlagosakkal az ellent...
S az a gond a BBkkel, h sok fontos skill van rájuk, ami KELL, szóval nem jut mindenre igy sem..
Alap, fejlesztett másodlagos erősitő, kézi kijelölés, stb...

Sajnos most már nincs lehetőségem kipróbálni pl a Bismarckon ezt a skillt, max tesztszerveren, hisz vége az ingyen resetnek, pedig érdemes lett volna... :S
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34817 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak hogy némi bizonyítékkal szolgáljak - aki ment ezzel a hajóval annak nemigen kell bizonyíték ;) - hogy megállja a helyét nagyobb csónakok között is!
Hozzátenném biztos nem lehettek ászok ők sem a hajójukkal! Az Udaloj mellett maradtam végig mert láttam, hogy a srác tudja mit csinál. Sajnos az utolsó percben ő is odalett!








Chapayev elvtárs, a Mogami egy-egy, és az Iowa kettő citadellát jegyez tőlem!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja kg1003 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.