Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34822 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A képek régebbiek,csak azért rakom ide hogy lássák hogy a Hölgy néha nem "úri"hölgy :P :cheer:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34892 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát én a másodlagost gyúrtam ki rajta ;) és egyszer-kétszer megmentette a"tatomat" :lol: pár romboló meglepödőtt már szerintem amikor 7,2 km-ről kapta az áldást tőle(plusz ha még esetleg zászló is van fent akkor olyan 7,5 a táv)és riasztónak se utolsó mert ha müködésbe lép még időben van lehetőség reagálni.És a légvédelme így is goromba,plecsni is van 1-2 de nem igazán zaklatnak repülők mert az első v második próbálkozás után inkább kerülnek,kívéve a 9-10 tier-ü CV-ket mert azok általában 2 rajt küldennek egyszere rá :S :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34897 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Tegnapi kör Gneisével. Sajnos beáldoztam magam a csapatért mert senki nem akar előremenni így a BB dolga a spotolás a torpedók kerülgetése a DDk kilövése miközben harcol a BBvel és igyekszik a 2x-es gyújtást leszedni magáról amit a szigetek mögött vagy füstben üldögélő prém cirkálók minden 2. salvoból intéznek. De a hajó iszonyat mit bír beszögelve és az ágyúk tök pontosak tudnak lenni.
Itt is az első salvo dupla citadella volt ami nem ritka vele.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, eclipse85gt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34901 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem rossz ladik ha betalál, csak a kevés cső miatt iszonyat RNG függő.
Eddigi rekordom egyhúzóban 7km-ről 5 salvo csapódott egy Kongo mellett 2 oldalt, miközben oldalba akartam lőni....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34911 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Igen tud szórni is főleg a 2 hátsó löveg. Sőt azok rendszeresen rövidebbet lőnek mint az elsők így néha nem is használom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34917 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én nagyon kedvelem, hihetetlen mit ki nem bír az a hajó, ha szemből megyek kb. kilőhetetlen. Gyors, fordulékony, a másodlagosa is szuper. Csak sokszor lövik el a tornyaim, volt hogy kettőt is véglegesre, viszonyt úgy az igazi kihívás B) Azt még megérteném, hogy 18-19km-en szór a löveg, de amikor 10 kilóméteren körbelövi az ellent az néha dühítő. Az rngtől függ a játék, néha csak úgy jönnek a citadellák, máskor meg 5 km-ről pontosan célozva is csak overpen. Tegnap volt vele két találatom, egy átütő és egy lepattanó, 183 dmg, ezt nem tudom,hogy hozta össze :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.