Prémium csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41019 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HardcorePunk írta:

Grievous írta: Coop kilőve? :/
thedailybounce.net/2017/07/03/okt-revolutsiya-reward-for-event/


Az fasza lesz, akkor talán jövő húsvétra megcsinálom :D


két hét lesz rá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41097 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Jól dolgozott a légvédelem,biztosan örültek nekem. :) :evil:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, BigaC, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41240 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Sziasztok!
Most a summer sale idején terveznék beszerezni egy magasabb szintű prém hajót. Bár tudom mindegyik előnyét, de mivel egyikkel sem mentem még nem tudom, hogy melyikre lenne érdemes befektetni. 4 hajón gondolkodom igazából, és kicsit emiatt OFF-nak is érzem ezt a témát, mert ebből csak kettő csatahajó. Gondolom így nem meglepő, hogy a Tirpitz-re és az Alabamára gondolok, és a másik két hajó pedig a Kutuzov és a "LOL" Yang lenne. Mindegyik nagyon érdekel, mindegyiket használhatónak tartom random, és competitive környezetben is, viszont nálam igen csak számít a fun faktor is. Tehát várom a javaslataitok, ha lehet kérni és akinek több is van statisztikai indoklással is segítsen a döntésem megkönnyítésében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41241 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: Sziasztok!
Most a summer sale idején terveznék beszerezni egy magasabb szintű prém hajót. Bár tudom mindegyik előnyét, de mivel egyikkel sem mentem még nem tudom, hogy melyikre lenne érdemes befektetni. 4 hajón gondolkodom igazából, és kicsit emiatt OFF-nak is érzem ezt a témát, mert ebből csak kettő csatahajó. Gondolom így nem meglepő, hogy a Tirpitz-re és az Alabamára gondolok, és a másik két hajó pedig a Kutuzov és a "LOL" Yang lenne. Mindegyik nagyon érdekel, mindegyiket használhatónak tartom random, és competitive környezetben is, viszont nálam igen csak számít a fun faktor is. Tehát várom a javaslataitok, ha lehet kérni és akinek több is van statisztikai indoklással is segítsen a döntésem megkönnyítésében.

Szerintem az Alabama teljesen jó,én speciel a Tirpitz-nél jobbnak tartom,bár lehet hogy ezért le fogják harapni a fejem.Légvédelem:99,tengeri felderíthetőség:12,2 km.Szinte Cirkálós álca...A lövegek is rendben vannak.Jó kapitány meg mindegyikhez kell.Szerintem ha a Lo Yang olyan mint a Benson,az is jó lehet.A Kutuzov szintén szerintem sajnos 9-10 tierben gyenge,ha nem talál teljesen a lövésed,nevetségesek a 300 akárhányas sebzései.....Ja közben éppen fel pofoztam egyet...Távolról tüzeskedett volna... :) :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41242 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

James Onedin írta: Szerintem az Alabama teljesen jó


Nem túl ijesztően pontatlan? Mert nekem annó pont ez nem tetszett a norcában sem. Nem szeretem, ha nem tudok komolyabban megbüntetni egy közeli brodside hajót...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41244 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

James Onedin írta: Szerintem az Alabama teljesen jó


Nem túl ijesztően pontatlan? Mert nekem annó pont ez nem tetszett a norcában sem. Nem szeretem, ha nem tudok komolyabban megbüntetni egy közeli brodside hajót...

Szerintem nem.De ne is miattam vedd meg bármelyiket is,nehogy utána én legyek a bűnös. :) Nekem jobban megy vele mint a Tirpitz-zel.Majd írnak mások is,hogy szerintük melyik a jó.Itt van az én Alabama és Tirpitz statisztikám.Az Alabamával kevesebb csatám van,de több az átlag sebzésem,és eszerint pontosabb is...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.