Prémium csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41255 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Köszönöm a válaszokat. Igen... valóban nem könnyítettétek meg a dolgomat. Mert mint írtam az elején, a tudásukkal a hajóknak tisztában vagyok, csak a gyakorlatban kellene effektívnek lenniük. Leírom sorban, hogy nekem melyikben mi tetszik.
Alabama: Mozgékonyság, Defenzivitás, Camo, AA. Negatív: Állítólag rendkívül pontatlan, és lassú a lövedéke.
Tirpitz: Bismark 2. Bejött a Bismark is maga, de nem tudom, hogy mennyi értelme lenne még egy bismarkot beszerezzek ami úgy is a dock-ban maradt.
Lo yang: Igen ledgeri, van hydro, és frissen buffolva 5,4km-es. 6,7km-es gyors torpedók mellé elég jók.
Kutuzov: Shchors-al elég jól megy, bár az elején utáltam a hajót. Ezért is gondoltam, hogy talán nem csalódnék benne, viszont külön megjegyzem, hogy nem vagyok egy túl erős cruiser játékos.

Végső lehetőség az, hogy spórolok, és váltok gold-al free xp-re, amivel megszerzem az Missouri-t. De ugye az is csak úgy érné meg ha 1/35-ben váltják be az xp-t. Viszont az ugye nem akkora üzlet mintha valami fél vagy harmadáras.

Azért írtam végül is ide, mert annó mikor a warspite-ot választottam az arizona helyett, akkor nem hallgattam senkire, és annak ellenére, hogy tudtam minek mi az előnye-hátránya, a gyakorlatban még sem a warspite lett volna a számomra megfelelőbb hajó, mert néha nem a soft statok a nyerők. Ezért gondoltam, hogy csak van olyan akinek megvan valamelyik hajó, és le tudná írni, hogy hogy viselkedik csatában a hajó, mennyire RNG faktoros, mennyire lehet vele stabilan jó meccseket menni. Mert nekem elsősorban egy megbízható kis fun hajóra lenne szükségem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41256 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Majd írd meg hogy mit vettél... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41263 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta: Kutuzov: Shchors-al elég jól megy, bár az elején utáltam a hajót. Ezért is gondoltam, hogy talán nem


A Kutuzov egy hót egyszerű hajó és ezt komolyan mondom. Messziről világít, ezért még erőlködni sem kell vele, hogy legalább egy kicsit lopakodj. Szigetek takarásából vagy óvatosan ki-kimozogva kell buzerálni mindenkit akit csak tudsz és/vagy füstbe burkolózol és célba veszed a legböszmébb, legnagyobb és leg hp dúsabb BB-ket, majd szépen elolvasztod őket az IFHE sebzéssel és a tűzzel. Meg másokat is. Kb ennyi a Kutuzov. A 8km-es torpik meg egész használhatók, különösen ha vihar van és hirtelen felbukkan melletted valami csúnyaság.
Mivel gyors a lövedéke nem nehéz DD-ket vadászni, messzire is pontosan lő, egyedül a radar krúzerekkel kell vigyázni, őket sasolni kell merre vannak. Az Adrenaline Rush-sal meg ahogy fogy a hp-d úgy leszel egyre táposabb. Ezzel nem gond a T10, mert ha nem görcsöl rá az ember a nyerésre, hanem csak élvezi, hogy minden ég és olvad körülötte, akkor még a fun factor is megvan. :lol:




Asszem írtad, hogy nyolcas hajót szeretnél venni, én azért javaslom neked a hetes Belfastot, ami avatott kezekben a legOP-bb prémhajó jelenleg. Túl sok mindenhez ért (radar, szonár, füst, mindegyikből 4 is lehet...) és e mellé a camoja 8.7-re vihető le. Ráadásul asszem, hogy a heteseknek van a legjobb MM-je.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41265 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Úgy látom eddig azokat nyomják a shopban amik nem népszerűek. Legalábbis én az eddigiekből alig láttam/látok a csatákban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41268 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta: Úgy látom eddig azokat nyomják a shopban amik nem népszerűek. Legalábbis én az eddigiekből alig láttam/látok a csatákban.

Hát... ez tévedés. A summer sale első napján a saipan, második napján a belfast, de volt már bliska, eugen is, és most az atlanta. Asszem ennyi az össz eddig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41269 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Az Alabama szépen le lett szólva,a Kutuzovról viszont szinte csak jó lett írva.Pedig ha jól tudom ott meg nincs javítási lehetőség,javítsatok ki ha tévedek.Ha esetleg bele úszik egy tasliba,el gondolkodik hogy kivel tüzeskedik... Egy szó mint száz, mindegyiknek van hátránya!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.