Prémium csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41272 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

James Onedin írta: Az Alabama szépen le lett szólva,a Kutuzovról viszont szinte csak jó lett írva.Pedig ha jól tudom ott meg nincs javítási lehetőség,javítsatok ki ha tévedek.Ha esetleg bele úszik egy tasliba,el gondolkodik hogy kivel tüzeskedik... Egy szó mint száz, mindegyiknek van hátránya!!


Az Alabamát nem ismerem, arról én nem írtam semmit, a krúzerek 90%-án meg nincs javítási lehetőség, így ezt nem igazán lehet hátrányként felhozni, max akkor ha a cirkálók 90%-án lenne, ami nem így van.

Hátránya meg mindegyiknek van. Ahogy írtad könnyen kilyukasztják a ruszkit, de melyiket nem? Az Atago sem vesz le mellel mindent, max ha erősen forgatva van, amúgy meg papírtigris mindkettő, csak az utóbbi tud javítani, ugyanakkor jó lassan tölt. A Kutuzov egyszerűsége egyben a hátránya is, mert túl sok fajta játék nem játszható vele. Világít, messzire lő, pontosan, gyorsan, HE. Adja magát mire jó, míg egy Atagoval vagy Belfasttal sokkal jobban ki lehet baszni másokkal, nagyon szemét hajók. A legtutibb, amikor Belfasttal T9-be rak és okosan játszva csak röhög az ember végig miközben pusztít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41276 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta:

VoiceOfTheVoiceless írta:

James Onedin írta: Szerintem az Alabama teljesen jó


Nem túl ijesztően pontatlan? Mert nekem annó pont ez nem tetszett a norcában sem. Nem szeretem, ha nem tudok komolyabban megbüntetni egy közeli brodside hajót...



Kb 40-50 csatát mentem vele ismerősök fiókján és azt kell mondjam: De! Elég pontatlan. Az AP 700m/s sebessége meg a legrosszabb érték a játékban.
Kb 16-18 km fölött max az oldalát mutató álló csatahajóra lövök rá.
Rombit meg eltalálni vele....hagyjuk inkább.

Ami pozitívum,hogy a repülőrajok messziről elkerülik. Viszonylag jól mozog. És,HA betalál akkor dupla/tripla citadella is valószínű.

De mindent összevetve: Nem ajánlom az Alabamát! Nekem büntetés vele a játék!!!


Ha rám hallgatsz olyat vegyél aminek jó a lövedéksebessége és a pontossága meg ami a játékstílusodhoz illik. Ez csak kizárólag az én személyes véleményem.[/quote

Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41278 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

James Onedin írta:

HUNknight írta:

VoiceOfTheVoiceless írta:

James Onedin írta: Szerintem az Alabama teljesen jó


Nem túl ijesztően pontatlan? Mert nekem annó pont ez nem tetszett a norcában sem. Nem szeretem, ha nem tudok komolyabban megbüntetni egy közeli brodside hajót...



Kb 40-50 csatát mentem vele ismerősök fiókján és azt kell mondjam: De! Elég pontatlan. Az AP 700m/s sebessége meg a legrosszabb érték a játékban.
Kb 16-18 km fölött max az oldalát mutató álló csatahajóra lövök rá.
Rombit meg eltalálni vele....hagyjuk inkább.

Ami pozitívum,hogy a repülőrajok messziről elkerülik. Viszonylag jól mozog. És,HA betalál akkor dupla/tripla citadella is valószínű.

De mindent összevetve: Nem ajánlom az Alabamát! Nekem büntetés vele a játék!!!


Ha rám hallgatsz olyat vegyél aminek jó a lövedéksebessége és a pontossága meg ami a játékstílusodhoz illik. Ez csak kizárólag az én személyes véleményem.[/quote


Nem tudom, hogy hogyan szoktál idézgetni, de valamit rosszul csinálsz! Nem akarok többet belenyúlni, így szólok:
Ha valakit idéznél, akkor kattolj az Idézet gombra, majd görgőzz az aljára, oda írdd amit akarsz a ] után, és kész. Ha már sok lenne az idézett szöveg, akkor meg az első ] és az utolsó [ között töröld ki a felesleget, figyelve a belső idézetek biztos semlegesítettségére arra van az előnézet gomb!. Mint modi, és esztétikai szempontból kérlek!.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41279 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Úgy csináltam ahogy kérted,de már be fejeztem...Más:próbáltam törölni magam az oldalról,segíts légy szíves,vagy egyszerűen tegyél ki.Köszönöm!!!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41296 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Donkerque a shopban: magában 3163,01 ft vagy 30 nap prémiummal 5589 ft. Summer sale keretében(be kell jelentkezni az ajánlathoz)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41297 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta: Donkerque a shopban: magában 3163,01 ft vagy 30 nap prémiummal 5589 ft. Summer sale keretében(be kell jelentkezni az ajánlathoz)


Már ismerkedünk, barátkozunk egymással. Első csatában tetszett.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.