Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12418 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Ez így jól hangzik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12427 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Az ős aimassist léte számomra azért kedves, mert ha nem látom ,hogy valaki azzal lőtte a space-Yamato-t akkor picit nehezebben értem meg ,hogy hova kell lőni...
Azóta belémégett, mert vagyok annyira vizuális, hogy ne felejtsek el ilyet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12431 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

vonKurz írta: ...
kanyarodó golyó, mi ? :D
...


Nem akarok felvágni, de nekem nem csak, hogy kanyarodik, de fel s alá mozog, sőt, mozgás irányt is vált... :whistle: :P

Szerkesztve.
Ja! Hogy te a hajók lövedékeiről beszélsz... :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12456 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Komolyra fordítva a szót:) Nem lehet,hogy a mozgásból adódó optikai csalódás (mozgó hajóból lőttök mozgó hajót)miatt vizionáljátok a lövéseket trükkös Tomahawk robot repüllőknek?mer így én is tudok kanyarba lőni:)talán ha ellentétes irányba mozognak a hajók(a saját,meg a célzott) jobban látszik.Így már volt olyan cunder a lövésemben,hogy Éles József is megirigyelte volna:)Röhögjetek ki nyugodtan,ha hülyeség:)

Régebben többször anyáztam a sziget mögül lövöldözőkre,hogy azok mindig eltaláltak,én meg nem tudtam visszalőni.Már-már csalást kiáltottam:)Aztán a kezembe került olyan hajó ami tud gyertyát lőni (Cleveland) ,vagy a német cirkálók.Most vigyorogva lövöldözök csatahajót sziget mögül,az meg nem lát rám:)
Ezt csak azért írtam le,hogy először érdemes racionális magyarázatot keresni,lehet hogy van:)Ha nincs jöhetnek az elméletek a sarkon driftelő,gumit csikorgató mad max golyók:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12462 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
A Murmansknál tapasztaltam olyat, hogy levegőből célzó funkció a repülő kirepítése után, pár perces, de jól be lehet mérni a hegyes-sziklás szigetek mögötti hajókat is vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12463 Írta: difectly
difectly válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free!! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.