Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12541 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Gneisenau67 írta: Nekem a hordozók mozgásával van olykor bajom, különösen, hogy amolyan se eleje-se hátulja hajók, volt úgy, hogy távolról pár salvot mögé lőttem, mert épp nem tudtam, merre tart.:)


Na ja! De az se semmi, hogy azok a nagy batram rozsdaboglyák a szigetek között olyan harci manővereket tudnak csinálni, hogy ihaj! :S
Ha rajtam múlna a hordozók ha bemennek a szigetek közé ott végleg meg is feneklenének!
A valóságban sem merészkednek be a hordozók a szigetek közé!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12553 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
valóságban voltak tenger alattjárók is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12560 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Igen, a csata közben azt figyelem, néha, ahogy chaten a hordozót utasítgatják a többi résztvevők, többnyire visszafele.
Valójában elég kevés az az eset, amikor valóban hátramarad egy-egy hajó carrier-védőnek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12565 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Gneisenau67 írta: Igen, a csata közben azt figyelem, néha, ahogy chaten a hordozót utasítgatják a többi résztvevők, többnyire visszafele.
Valójában elég kevés az az eset, amikor valóban hátramarad egy-egy hajó carrier-védőnek.

Ezzel a hátra maradással az a gond csak, hogy nem tudod előre milyen csatába pattint be a szerver! Pl. a Yorck-ot nagyon szívesen felszerelem légelhárító platformnak ha tudom, hogy hordozók is lesznek a csatában. de alapból nyilván a főüteg pontosság buffot nyomom bele!
Szóval érted a gondom....mert az AA buff-al és a B- testtel (az is nyom egy jó adagot az AA-n), már szinte az a kategória AA terén amit nem érdemes megközelíteni repülőnek!;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12567 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Nagyon hangzatos nevű légelhárító lövegeik vannak a német cirkálóknak (Flugabwehrkanone-Zwillinge,-Drillinge,- Vierlinge) stb. :), magam is tapasztaltam, hogy ezek ellen elég kevés eséllyel érnek el sikert a repcsik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12570 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Gneisenau67 írta: Nagyon hangzatos nevű légelhárító lövegeik vannak a német cirkálóknak (Flugabwehrkanone-Zwillinge,-Drillinge,- Vierlinge) stb. :), magam is tapasztaltam, hogy ezek ellen elég kevés eséllyel érnek el sikert a repcsik.


Van az elhasználódó packban a sonar és az AA maximális lő távolság növelő. Nekem a z AA max range van bent. Igaz csak nemtom mennyi mp-ig működik, de pl a közeledő torpedo vatő repülőket a 88mm-esek már komoly aprításnak teszik ki olyan 8km távolságból. Általában egy amerikai wing ből 3-4 repülő tud támadni mert a többi leesik az égből. És még nincs is meg a B hajó test. Ott még mondom kap egy nagyobb buffot az AA a Yorck-on.... :whistle: :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.