Szégyelem magam

Több
8 éve 3 hónapja #12524 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
A többivel is egyetértek Főorvos Úr, de ezzel különösen:

Doktoruur írta: Fura, nekem nem okoz fejtörést, gondolkodást és fáradt sem leszek attól, hogy előre tartok. Számolni sem kell, mivel ha sokat játszol egy hajóval (pl. csatahajó), akkor ez egy megy méregetés nélkül is....


Föltettem múltkor ezt az aimot, h. megnézzem, mire fújnak annyian... nos, én ezzel annyira sem találtam el senkit, mint korábban nélküle. Egy kört követni nekem nehezebb, mint egy hajót, kisebb, lassabban veszem észre, merre mozdul, fordul... az egyetlen, amiben segített, hogy megmutatta, a japán cirkálók még annál is gyorsabbak, mint gondoltam, a rombolókról nem is beszélve.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Doktoruur, zstorok75, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12527 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Get200 írta: GaiusHun - miből veszed észre, hgy valaki csal? Folyton eltalál?!


Miből?
1, általában csapatban van, és sosem elől, kifejezetten a sebzett hajókra koncentrál,
2, a lövései mágnesként követik a hajódat, nem beszélve a lövegekről,
3, ha tűz alá veszed, pánikba esik, menekül, de a lövései mintaszerűen követik a mozgásod
4, ez túl sok egy emberi játékostól (szerintem)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12530 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Azért azt is hozzá kell tenni a dologhoz, hogy van sajnos olyan balfasz dolog is, mint amikor én horgony lukon lőttem egy rombolót a Yorck-al az A toronnyal.....citadellával elsűllyedt a romboló! :S Szóval ez ha velem esik meg tuti lecsalózom. Ezek után volt olyan, hogy egy romboló "kergetett" a Yorck-ba. Az első 2 első ágyúval lőtt utánam. Az egyik salvo mögém kb 10-15m-re csapódott a vízbe, összekuszálta a hajócsavarokat meg átmenetileg harcképtelen lett az A löveg torony....na most erre mi a fact lehet mondani?:D :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12531 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Szete58 írta: A többivel is egyetértek Főorvos Úr, de ezzel különösen:

Doktoruur írta: Fura, nekem nem okoz fejtörést, gondolkodást és fáradt sem leszek attól, hogy előre tartok. Számolni sem kell, mivel ha sokat játszol egy hajóval (pl. csatahajó), akkor ez egy megy méregetés nélkül is....


Föltettem múltkor ezt az aimot, h. megnézzem, mire fújnak annyian... nos, én ezzel annyira sem találtam el senkit, mint korábban nélküle. Egy kört követni nekem nehezebb, mint egy hajót, kisebb, lassabban veszem észre, merre mozdul, fordul... az egyetlen, amiben segített, hogy megmutatta, a japán cirkálók még annál is gyorsabbak, mint gondoltam, a rombolókról nem is beszélve.


Pontosan ez a lényeg Szete bátyó! Szerintem egy hajó mozgását elég jól le lehet követni, ilyenek nélkül is. Ja és amiről nem beszéltünk: töltse le a fene ezt a szart, amikor pont ezek a legnagyobb vírushordozók.... Én tuti nem akarom, hogy összeomoljon a gépem egy olyan programért, amit én is tudok. Igaz, ráment sok-sok csatám, de a tudás az enyém. :) Egyébként ma én is megkaptam, hogy csalok. Az áldozatom egy Wyoming volt, akit 2 salvoval a fenékre küldtem a cuki Nyikolájjal. Az más kérdés, hogy a marha 7km-re volt tőlem és ÁLLT EGY HELYBEN! Természetesen tökéletesen mutatva az oldalát, 0 szögben. Ja igen. És még szarul is célzott.... :) Tudom, hogy sokszor jobb csalónak nevezni valakit, mint inkább a saját hibánkat beismerni. De könyörgöm! Azért ez nonszensz....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gizmo, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12534 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
érdekes kérdés egyébként, hogy ha valaki aimbottal játszik, mennyire tud rugalmas lenni tőle, és mennyire tud elszakadni a dologtól.

tehát egy átlagos játékos biztosan nagyságrenddel hatékonyabban fog lőni egyenes vonalban egyenletes sebességgel haladó hajóra, hiszen erre való a cucc.

de kanyarodo celpont eseten vajon mennyire tud elvonatkoztatni attol, hogy nem a feher korre kell celozni, hanem attol jobbra/balra/akarhova...

mondjuk valoszinuleg megszokhato a dolog, de ugye ha a hajot nezem, akkor azon latom merre mozog. ha van egy feher kor, azon is latszik merre fog fordulni ?
vagy akkor nezni kell a kor mozgaspalyajat, es abbol szamolni egy valoszinusitheto helyet, ahova lovok.

lehet ha nem lennek ilyen lusta kiprobalnam :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, zstorok75, Gizmo, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #12538 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Nekem a hordozók mozgásával van olykor bajom, különösen, hogy amolyan se eleje-se hátulja hajók, volt úgy, hogy távolról pár salvot mögé lőttem, mert épp nem tudtam, merre tart.:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.