Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35645 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
Amióta elsírtam magam mentem kb 10 csatát,ua. a helyzet...kiváncsiságból elkezdtem "random " nézegetni rank6--8a elért játékosok statját...jó pár akad akik nem értem mitkeresnek ott. Jópersze milyen mintavételezés ez meg ja,de 48% winrattel elég vicces hajóátlagokkal rank6ban,úgy hogy van olyan szezonja amit elvitt rank1ig...biztos tele van taktikai érzékkel,meg ilyenekkel...milyen rng,mm akármi kell,hogy ilyen szerencséje legyen? mert ez nem tudásból jut oda,hanem kibaszott nagy szerencsével...és nem 100ból 1 ilyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35646 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

SeahawkHUN írta: Szerintem aki eléri mondjuk a rank 5-t az már valamit biztos másképp csinál mint az aki r20-r10 között toporog. Lehet jobb a helyzetfelismerő képessége? Esetleg jobban céloz? Vagy csal ! :)


B) :lol:
(Myoko 10km-ről, oldalt és még fel volt háborodva :) )
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35647 Írta: ladanyi
ladanyi válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez egy játék és nem a való világ :love: és értelmetlen időt pocsékolni lojalitásból vesztes csatába. Minden fizetős játékban előnye van annak aki fizet naivitás azt hinni, hogy ez nem így van. A wot egy alapjában megújulásra képtelen játék volt amikor kiléptem kb. 2-3 éve, de akkor a nagyobb "menő" játékosok visszajártak pedofilkodni az 1-3 szintre ahol a kezdőket halomra tudta lőni, hogy a stat-ja jó legyen. Az sem gerincesebb mint elhagyni egy eleve vesztes csatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35649 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
8. szint 2*, gondoltam megyek egy kört, vagy kettőt, hát jött 6 győzelem zsinórban, és eljutottam 6. szintre... abba is hagytam gyorsan... félve kezdek majd bele holnap... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35651 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv!
Elnézést kérek, hogy paradicsom/narancs létemre beleszólok a félistenek vitájába, de azt hiszem muszáj elmondanom a véleményemet.
Én úgy vettem észre, hogy egy csata végeredménye együttesen függ az adott egyén döntéseitől, amit sok minden befolyásol, a csapattársak döntéseitől, melyeket ugyanaz a piszkosul sok tényező befolyásol, mint az előbbit, és az MF (mázli faktor - aki nem látta a S megint dühbe jövünk c. filmet, akkor nézze meg mert egy mondatban leírják, hogy mi az:, és jól). A prémium fióknál pedig azt vettem észre, hogy alapvetően jobban tudok teljesíteni, de ennek nem a rendszer az oka, hanem egyszerű pszichológia. Az ember felbátorodik akkor, ha 50%-al több jön be ugyanazért a teljesítményért, és ilyenkor nem aggódik a kiadás oldal miatt, ha a nyereség oldal jóval nagyobb, mint előtte. De, ha ez túlzásba esik át, akkor a teljesítmény drasztikusan romlik, ami a meggondolatlan döntésekből ered. Én pedig nagyon gyakran hozok meggondolatlan döntést még prémium nélkül is, és ezért tartok ott, ahol tartok.
Utólag is elnézést kérek mindenkitől, akinek ezúton a lelkébe tapostam!
Jó játékot!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35655 Írta: Laca_SL
Laca_SL válaszolt a következő témában: Kérdés
Hogy a pozitív kommenteket erősítsem egy kicsit; Nem tudom mi van ma de 9.-0 csillagról 6. 1 csillagig zsinórba nyerések, nagyon jó csatákkal, a legtöbb elég kiélezett volt de mindig nyertünk :-) az ilyen napokért érdemes játszani gyakorolni :-) DD-vel igaz régebben vásárolt Simsel (lehet ezért? :-)
Részemről folyamatosan figyelem a csapatmozgást és segíteni kell egymást, visszamenni hozzájuk DD-vel, nem önállóan rohangálni a pályán és akkor jönnek a csillagok....
:) :) :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.360 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.