Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35665 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés

Nik0nosz írta:

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Elnézést kérek, hogy paradicsom/narancs létemre beleszólok a félistenek vitájába, de azt hiszem muszáj elmondanom a véleményemet.
Én úgy vettem észre, hogy egy csata végeredménye együttesen függ az adott egyén döntéseitől, amit sok minden befolyásol, a csapattársak döntéseitől, melyeket ugyanaz a piszkosul sok tényező befolyásol, mint az előbbit, és az MF (mázli faktor - aki nem látta a S megint dühbe jövünk c. filmet, akkor nézze meg mert egy mondatban leírják, hogy mi az:, és jól). A prémium fióknál pedig azt vettem észre, hogy alapvetően jobban tudok teljesíteni, de ennek nem a rendszer az oka, hanem egyszerű pszichológia. Az ember felbátorodik akkor, ha 50%-al több jön be ugyanazért a teljesítményért, és ilyenkor nem aggódik a kiadás oldal miatt, ha a nyereség oldal jóval nagyobb, mint előtte. De, ha ez túlzásba esik át, akkor a teljesítmény drasztikusan romlik, ami a meggondolatlan döntésekből ered. Én pedig nagyon gyakran hozok meggondolatlan döntést még prémium nélkül is, és ezért tartok ott, ahol tartok.
Utólag is elnézést kérek mindenkitől, akinek ezúton a lelkébe tapostam!
Jó játékot!


Semmi köze nincs hozzá ,mert ha bemész 1 csatába ugyanannyit kell költened javításra ha szétlőnek mintha karc nélkül kijössz. Játszhatsz nyugodtan mostantól prem nélkül is...


Ez igaz, de a bevétel nagyobb, s míg a költség ugyanakkora is, az arány eltolódik a pozitív mérleg irányába. Elnézést kérek, ha félreérthetően fejeztem ki magam. Én alapvetően prémium nélkül játszom, amikor mégis prémiumos vagyok, azt a wg által kiírt küldetéseknek köszönhetem, melyeket teljesítve kapom azt jutalomként, nagy néha 1-1 napot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35668 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocs, hogy közbeszólok a megbeszélésbe, de bő 1 millát buktam eddig prémium nélkül. Előző szezonban mire a végére értem (rank3, de voltam kettő is csak lebuktam) 15 millát kerestem, de mondjuk volt is belőle jutalom, tehát mondjuk kerestem 8-10-et. És az tier8 volt, nem volt prémem, és nem is mentem prém hajóval. Kicsit érdekes számomra az egész...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35670 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

Acetil_coenzim_A írta:

Nik0nosz írta:

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Elnézést kérek, hogy paradicsom/narancs létemre beleszólok a félistenek vitájába, de azt hiszem muszáj elmondanom a véleményemet.
Én úgy vettem észre, hogy egy csata végeredménye együttesen függ az adott egyén döntéseitől, amit sok minden befolyásol, a csapattársak döntéseitől, melyeket ugyanaz a piszkosul sok tényező befolyásol, mint az előbbit, és az MF (mázli faktor - aki nem látta a S megint dühbe jövünk c. filmet, akkor nézze meg mert egy mondatban leírják, hogy mi az:, és jól). A prémium fióknál pedig azt vettem észre, hogy alapvetően jobban tudok teljesíteni, de ennek nem a rendszer az oka, hanem egyszerű pszichológia. Az ember felbátorodik akkor, ha 50%-al több jön be ugyanazért a teljesítményért, és ilyenkor nem aggódik a kiadás oldal miatt, ha a nyereség oldal jóval nagyobb, mint előtte. De, ha ez túlzásba esik át, akkor a teljesítmény drasztikusan romlik, ami a meggondolatlan döntésekből ered. Én pedig nagyon gyakran hozok meggondolatlan döntést még prémium nélkül is, és ezért tartok ott, ahol tartok.
Utólag is elnézést kérek mindenkitől, akinek ezúton a lelkébe tapostam!
Jó játékot!


Semmi köze nincs hozzá ,mert ha bemész 1 csatába ugyanannyit kell költened javításra ha szétlőnek mintha karc nélkül kijössz. Játszhatsz nyugodtan mostantól prem nélkül is...


Ez igaz, de a bevétel nagyobb, s míg a költség ugyanakkora is, az arány eltolódik a pozitív mérleg irányába. Elnézést kérek, ha félreérthetően fejeztem ki magam. Én alapvetően prémium nélkül játszom, amikor mégis prémiumos vagyok, azt a wg által kiírt küldetéseknek köszönhetem, melyeket teljesítve kapom azt jutalomként, nagy néha 1-1 napot.


Én is, de ettől még nincs semmi különbség a játékstílusomban, attól ha van premem meg ha nincs. Ha ígyis úgyis ugyanannyi a javítás, akkor ki az a hülye aki passzívan játszik inkább, minthogy sebezzen és többet kaszáljon?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35671 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Most vagyok r8-nál, olyan 5 milliót buktam eddig (kb. 50e ezüstöm van jelenleg :D). Mondjuk nem érdekel, majd szerzek többet, ha randomban többet játszom.

Amúgy valaki említette itt a pszichológiát a prém kapcsán, szerintem van benne valami. Igaz a prém játékosok 90% rosszabb, mint a rossz nem prém játékosok. Rankedben sok olyannal találkoztam, aki a javítócsomagot sem ismerte, első találatból gyújtottam és egy percig égett. B)

Azért kell néha szünetet tartani, mert öngerjesztő a folyamat. Kikapsz, buksz egy csillagot, utána vissza akarod nyerni, lehet nem állsz meg szigetnél időben, kilóg az orrod elkapnak torpedóval és buksz megint. A következő csatában még idegesebb vagy, aztán semmi sem jön össze.

Amúgy ebben a szezonban vesztesként egyszer sem lettem top a csapatban, egyszer lemaradtam róla 4 xp-vel, de alapvetően a vesztes csatákért magamat okolom,mert szükségtelen kockázatot vállalok vagy valami hülyét lépek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35672 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: Most vagyok r8-nál, olyan 5 milliót buktam eddig (kb. 50e ezüstöm van jelenleg :D). Mondjuk nem érdekel, majd szerzek többet, ha randomban többet játszom.

Amúgy valaki említette itt a pszichológiát a prém kapcsán, szerintem van benne valami. Igaz a prém játékosok 90% rosszabb, mint a rossz nem prém játékosok. Rankedben sok olyannal találkoztam, aki a javítócsomagot sem ismerte, első találatból gyújtottam és egy percig égett. B)

Azért kell néha szünetet tartani, mert öngerjesztő a folyamat. Kikapsz, buksz egy csillagot, utána vissza akarod nyerni, lehet nem állsz meg szigetnél időben, kilóg az orrod elkapnak torpedóval és buksz megint. A következő csatában még idegesebb vagy, aztán semmi sem jön össze.

Amúgy ebben a szezonban vesztesként egyszer sem lettem top a csapatban, egyszer lemaradtam róla 4 xp-vel, de alapvetően a vesztes csatákért magamat okolom,mert szükségtelen kockázatot vállalok vagy valami hülyét lépek.


Ti hogy vagytok ekkora mínuszban?Én prem nélkül játszom, mindenből fent van a prem cucc és még kerestem is 1 keveset rankedban, nagyon keveset ugyan de pluszos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35673 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés

Nik0nosz írta: Ti hogy vagytok ekkora mínuszban?Én prem nélkül játszom, mindenből fent van a prem cucc és még kerestem is 1 keveset rankedban, nagyon keveset ugyan de pluszos.

Passz. Emiatt is írtam hogy nem értem hogy mi van. Nagato-val mentem a csaták 2/3-át a másik részét felváltva Shiratsuyu és Akatsuki. Én is prémium fogyóeszközöket használok, ha nyerek akkor keresek is keveset, de vereséggel nagyon sok megy el. 8-ban is közel azonos volt a winrate-em a végére, még is egy rakat pénzt kerestem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.