Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35656 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
a prémium hajós/előfizetős több kreditet és XP-t kap, gyorsabban képez kapitányt, ennyi az összes előnye.
a csatában semmiféle előnyt nem tapasztaltam, se hajó viszonylatban, se előfizetés viszonylatban, megtapasztaltam az összes variációt.
sőt, kifoghatsz olyan csapatot, hogy bekiabálja valaki, hogy "fókuszálj a gazdag csávókra" (prém hajókra) és akkor még hátrányban is fogod érezni magad :) és sokszor van, hogy prém hajóban ülve ott van rajtad a nyomás, hogy megmutasd, játszani is tudsz, nem apuci vette a hajót :)

de hogy valami zavarót én is megemlítsek, nekem a dmg RNG néha kicsit gyanús. sokszor érzem úgy csatahajóban, hogy ez a csata meg van átkozva, egymás után sorozatban overpen, minimális sebzés. azt se értem mi van akkor, ha megjelenik az átütés ikon, de semmi sebzést nem számol. befullad a gyújtó?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35657 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
ladányi, az h statpadderek pedofilok is, még nem ment fel téged a tisztességtelen játékostárs vádja alól... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, ladanyi, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35658 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: a prémium hajós/előfizetős több kreditet és XP-t kap, gyorsabban képez kapitányt, ennyi az összes előnye.
a csatában semmiféle előnyt nem tapasztaltam, se hajó viszonylatban, se előfizetés viszonylatban, megtapasztaltam az összes variációt.
sőt, kifoghatsz olyan csapatot, hogy bekiabálja valaki, hogy "fókuszálj a gazdag csávókra" (prém hajókra) és akkor még hátrányban is fogod érezni magad :) és sokszor van, hogy prém hajóban ülve ott van rajtad a nyomás, hogy megmutasd, játszani is tudsz, nem apuci vette a hajót :)

de hogy valami zavarót én is megemlítsek, nekem a dmg RNG néha kicsit gyanús. sokszor érzem úgy csatahajóban, hogy ez a csata meg van átkozva, egymás után sorozatban overpen, minimális sebzés. azt se értem mi van akkor, ha megjelenik az átütés ikon, de semmi sebzést nem számol. befullad a gyújtó?


Elvileg a sebzés úgy működik a játékban, hogy a hajótest fel van osztva részekre, és mindegyik résznek van egy életerő mennyisége. Úgy tudom, hogy ha egy adott blokk HP-ját ellőtték, akkor az a terület hiába kap találatot, sebzést nem veszít az adott hajó (és így nálad sem jelenik meg okozott sebzésként) ugyanakkor magát a találatot számolni fogja.

Itt van egy cikk róla:

dealing-damage-in-wows
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja tmage által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35659 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

Acetil_coenzim_A írta: Üdv!
Elnézést kérek, hogy paradicsom/narancs létemre beleszólok a félistenek vitájába, de azt hiszem muszáj elmondanom a véleményemet.
Én úgy vettem észre, hogy egy csata végeredménye együttesen függ az adott egyén döntéseitől, amit sok minden befolyásol, a csapattársak döntéseitől, melyeket ugyanaz a piszkosul sok tényező befolyásol, mint az előbbit, és az MF (mázli faktor - aki nem látta a S megint dühbe jövünk c. filmet, akkor nézze meg mert egy mondatban leírják, hogy mi az:, és jól). A prémium fióknál pedig azt vettem észre, hogy alapvetően jobban tudok teljesíteni, de ennek nem a rendszer az oka, hanem egyszerű pszichológia. Az ember felbátorodik akkor, ha 50%-al több jön be ugyanazért a teljesítményért, és ilyenkor nem aggódik a kiadás oldal miatt, ha a nyereség oldal jóval nagyobb, mint előtte. De, ha ez túlzásba esik át, akkor a teljesítmény drasztikusan romlik, ami a meggondolatlan döntésekből ered. Én pedig nagyon gyakran hozok meggondolatlan döntést még prémium nélkül is, és ezért tartok ott, ahol tartok.
Utólag is elnézést kérek mindenkitől, akinek ezúton a lelkébe tapostam!
Jó játékot!


Semmi köze nincs hozzá ,mert ha bemész 1 csatába ugyanannyit kell költened javításra ha szétlőnek mintha karc nélkül kijössz. Játszhatsz nyugodtan mostantól prem nélkül is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35660 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Ennyi..., illik ismerni a játék mechanikáját is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35662 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

ladanyi írta: Ez egy játék és nem a való világ :love: és értelmetlen időt pocsékolni lojalitásból vesztes csatába. Minden fizetős játékban előnye van annak aki fizet naivitás azt hinni, hogy ez nem így van. A wot egy alapjában megújulásra képtelen játék volt amikor kiléptem kb. 2-3 éve, de akkor a nagyobb "menő" játékosok visszajártak pedofilkodni az 1-3 szintre ahol a kezdőket halomra tudta lőni, hogy a stat-ja jó legyen. Az sem gerincesebb mint elhagyni egy eleve vesztes csatát.


az igaz, de nem is néztem őket semmibe, és szerintem mások sem :)

meg téged se egyébként, jómultkor már azt hittem régen abbahagytad, ha véletlen találkozunk, majd reportollak botnak amig tart a visszaszámlálás, ha véletlen csinálsz valamit majd abban a csatában, akkor nem lesz jogos, de átlagban azért nem lesz nagy tévedés...

ladanyi írta: 2 alapvető dologgal tisztába kell lenni. MINDEN játékban a fizetős játékos a fontos. Ha valaki béna de fizetős valamilyen módon el kell érni, hogy javuljon, de ne annyit, hogy kilépjen a fizetős szerepből. Tehát valamilyen szintű manipulációnak itt is lenni kell mert a "béna fizetős" egyik végletben azt látná hiába fizet és lelépne, másikban pedig azt hinné magáról, hogy olyan jó lett, hogy már nem kell belefektetnie a játékba. Tehát kis manipuláció (pl. pontosabb lövések, nagyobb sebzési átlag és ellenkezőleg) biztos van. A másik meg a játékosok kevés száma. Ha alapesetet veszünk a fele béna a fele nem. Na most kis játékos számnál esélyesebb, hogy az egyikből többet kapsz és ez eldönti a csata sorsát. A hajók összesorsolásában is szerepe van kevesebb játékosból nehezebb összeválogatni és lássuk be a játékosok száma nem igazán emelkedik. Én általában ha az első 3-5 percben elveszítünk 3-4 hajót míg az ellen egyet sem, automatikusan kilépek, nem pocsékolom az időt. Nem játszom olyan csatákat ahol 5 romboló van csapatonként és még pár szűrővel teszem kellemessé és mérgelődéstől mentessé a játékot.


aki fizet, annak van előnye. több xp, jobb kapitány. több kredit, több prem fogyóeszköz,
az, hogy csak a játékosok fele nem tud játszani, pont olyan illúzió, mint amikor meg tudod mondani ránézésre 4 perc után, mi lesz a csata vége. létezik persze egyfajta önbeteljesítő jóslat is, ha sok a hülye aki poénból ki/be lépeget csatákba játék helyett, akkor értelemszerűen van következménye. de szerencsére viszonylag ritkán lát az ember AFK játékost... vannak azért, de nem minden csatában...

a többi meg önigazolás. tanulj meg játszani, és kevesebbet kell magyarázkodnod magadnak, hogy te Pro vagy, csak a többiek az idiotak...

múltkor rankeden azt mondták, hova menekülök utolsó hajóként,minek proballom menteni a hajomat :) ugyis mindegy már a csatának.. a csatának igen, viszont a maradék 1 percben sebeztem még 15k-t, ezzel én lettem az első, és nem buktam csillagot :)

vannak bukott meccsek, és valahol nem szerencsés, hogy a csata végén ugyanugy levonják a javítási költséget, mint azoktól, akik vigyáztak a hp-ra. értem, hogy miért lett bevezetve, de számomra nagyon nem szerencsés. az átlagsebzés meg, ami számomra adott hajóval eléggé meghatározó mérőszám, az átlagsebzés bukott meccsen pont úgy növelhető, mintha nyeréskor, sőt, bukott meccsen még jobban, kevésbé lopják el a célpontokat :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Szete58, leopardusz, Corvinus, Jaszon, Laca_SL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.