Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35686 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Én meguntam azt, hogy állandóan smoke-ból ölnek meg, mert valamiért az én csapattársaim magukon kívül csesznek mást felsmokeolni. Feltettem a prémium spotter plane-t a nagato-ra és kisnipeolom a kis genyókat a smoke-ból. Lőjenek csak! :D


A füstben a prémium spotter sem fogja észrevenni őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35689 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
tudom, hogy valakinél ez elvi kérdés, de a prém account 3000Ft egy hónapra.
de ha a való életben is anyagi gondok vannak, akkor nem szóltam...
de háromezer forintot egy moziban, egy gyorskajáldában is elkölt egy alkalomra az ember két főre.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35691 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Barátom 10 éve nem voltam moziban.A piálás meg abból áll hogy két hosszu lépés a kocsma elött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35692 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Na ez mar idegbol ment... :evil:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35696 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A Shorával elképzelhető a minuszos kör, ha számitjuk h 4 prém fogyóeszközt is rá lehet tenni :lol:
Bár sztem a füst és a gyorsitás nem kell prém legyen, sőt rombolón a javitókészlet sem... Ha ti ilyen luxuskörülményeket használtok, tessék jobban teljesiteni :evil: :P

Pár havonta meg sztem is érdemes egy prém hónapot beiktatni, azalatt annyi credit gyűlhet, h 2-3 hónapig is jut amire kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35697 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: A Shorával elképzelhető a minuszos kör, ha számitjuk h 4 prém fogyóeszközt is rá lehet tenni :lol:
Bár sztem a füst és a gyorsitás nem kell prém legyen, sőt rombolón a javitókészlet sem... Ha ti ilyen luxuskörülményeket használtok, tessék jobban teljesiteni :evil: :P

Pár havonta meg sztem is érdemes egy prém hónapot beiktatni, azalatt annyi credit gyűlhet, h 2-3 hónapig is jut amire kell...


Én is rászoktam csak 2 fogyóeszközre (javító+töltésgyorsító), de azzal is kb. 90 körül van egy kör, ha pusztulok, de amúgy igaz, ha az ember jól teljesít, akkor nincs rinya, dől a lé :silly: A baj az, hogy dd-ként főleg ezekben a radaros időkben könnyű gyorsan elhalálozni, főleg ha nincs merre menekülni. De nem panaszkodni akarok, nagyon nem izgat,hogy mennyi ezüstöt keresek, van két hajóm amit használok és nincs semmi, amit még ki akarok fejleszteni vagy megvenni, így nem is gyűjtögetek, csak játszom a magam örömére.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.