Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35674 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta:

Nik0nosz írta: Ti hogy vagytok ekkora mínuszban?Én prem nélkül játszom, mindenből fent van a prem cucc és még kerestem is 1 keveset rankedban, nagyon keveset ugyan de pluszos.

Passz. Emiatt is írtam hogy nem értem hogy mi van. Nagato-val mentem a csaták 2/3-át a másik részét felváltva Shiratsuyu és Akatsuki. Én is prémium fogyóeszközöket használok, ha nyerek akkor keresek is keveset, de vereséggel nagyon sok megy el. 8-ban is közel azonos volt a winrate-em a végére, még is egy rakat pénzt kerestem.


Én csak japo rombolókkal megyek mióta eladtam a ruszki és német hetest. Bődületes mínuszom van, ami győzelem esetén ugyan plusz, de bukó esetén nagy mínusz. (prém fogyóeszközök+álca)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35676 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Én meguntam azt, hogy állandóan smoke-ból ölnek meg, mert valamiért az én csapattársaim magukon kívül csesznek mást felsmokeolni. Feltettem a prémium spotter plane-t a nagato-ra és kisnipeolom a kis genyókat a smoke-ból. Lőjenek csak! :D

Ha valamikor akkor Rankedre kell mindent fullozni, vreditre beállítva, aztán úgy is visszajön.

sgt_dog írta: 48% winrattel elég vicces hajóátlagokkal rank6ban,úgy hogy van olyan szezonja amit elvitt rank1ig...biztos tele van taktikai érzékkel,meg ilyenekkel...


A korábbiakat nem éri meg összekeverni a mostani val, vagy inkább "aktuálisat" írnék. nekem is van egy R1-es season, ami 114 meccs volt összesen úgy hogy ebből ~104 vagy ~94 volt r12 vagy alatta... És nem hiszem hogy felejtettem volna azóta. Pl Ez az első csakT7-es évad, amiben meg nyertem az olyan volt hogy T7-T8 eggyütt... Arról nem is beszélve, hogy új ágak jönnek be új prémiumokkal, játékmechanikai elemek jönnek mennek, meg a WG számok is változnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35678 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Én nem vagyok tapasztalt játékos (45-46% winrate) ;) de sok az igazság abban amit írtattok(végig olvastam az összeset)szerintem is játékos függő a dolog ahogy páran írták is.Vannak akik füstben állva puffogtatnak de az eredményt nem befojásolják,vannak akik lovassági rohamot indíttanak és vagy elvéreznek az elején v hatalmasat alkotnak :P és vannak akik csak a sebzésre és xp-re hajtanak,a bázis foglalás és annak védelme nem érdekli :S és olyan is akad aki végig bújocskázik vagy a pályaszélén csónakázik :angry: Ez egy ilyen játék ;) ha lehetne flottilában játszani szerintem egész máskép alakulnának a mecssek sokkal összedolgozottabb lenne a csata.Magam részéről próbálok a csapattal együtt játszani de ha úgy alakul a magánakciókba is kezdek vagy ha már"úgy is mindegy"vaddisznó üzemmódban a lehető legtöbbet sebezni,kilőni az ellenből.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Corvinus, Justice, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35681 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem volt valami termékeny nap. r8 3 csillagtól eljutottam r9 0 csillagig B) Aztán a végén szépítettem és lett r9 2 csillag. Ezalatt vesztettem úgy kb. 2 millát. Volt, hogy 900 ezüstöm volt és a hajót sem lehetett javítani, de az utolsó 5 meccsen (3 bukó, 2 győzelem) annyi sebzésem volt, hogy újra több százezer ezüstöm van.

Vereség esetén általában 0-10 000 között van a sebzésem és pénzügyileg is súlyos bukó. Olyan 50-80e sebzés kell vereség esetén (nyilván kill, foglalás stb. is befolyásolja), hogy pluszban legyen. Győzelem esetén pedig 30e felett. Japán rombolóval. Javítás+prém fogyó és álca összesen olyan 100 000 ezüst között van meccsenként.

Nem igazán tudok japó rombolóval mitkezdeni azzal amikor 4-5 romboló van oldalanként, rendszerint bénázok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35682 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát akkor nekem nagy mákom van mert eddig "hála Isten" max nullszaldósra jöttem ki :P Gein hozza a sebzést és a killt+ a pleccsniket így általábban azért 20-30 ezer plusz megmarad bukta esetén is.Ja és romboló :sick: inkább nem mesélek a próbálkozásaimról :whistle: mert az maga a katasztrófa-film és Oszkár-díjas :pinch: Minden tisztelettem azzok-é akik tudnak velük játszani pláne még nyerni is :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35684 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem se volt világos hogy vagytok kredit bukoban,de ha minden csata után mindent megvesztek akkor könyen összejön a minusz.Én csak rankedben használok dulonos cuccokat azt is csak addig mig a nyeremények el nem fogynak.
Azért örülök hogy nem csak nekem van "összeesküvés elméletem".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.